Menu Zamknij

Zareklamuj się na antenie TVP!

Już 10 sierpnia (środa) o godzinie 19:00 w Elblągu czeka nas elektryzujące wydarzenie sportowe. W ramach 5. kolejki eWINNER 2. Ligi na Agrykola 8 zmierzą się ze sobą Olimpia Elbląg oraz Stomil Olsztyn, a „opakowaniem” tego widowiska i transmisją ze spotkania zajmie się Telewizja Polska S.A.

W poprzednich sezonach już kilkakrotnie mieliśmy przyjemność gościć w Elblągu Telewizję Polską i dzięki niej udało się skumulować przed ekranami odbiorników łącznie ponad pół miliona użytkowników, w ubiegłym sezonie (30 sierpnia 2021) podczas meczu z Motorem Lublin średnia oglądalność wynosiła blisko 90 tysięcy!

W związku z powyższym pojawia się teraz doskonała okazja na zareklamowanie usług Twojej firmy na bandach LED, które podczas zawodów będą ozdabiały Stadion Miejski w Elblągu, trafiając do setek tysięcy odbiorców w całym kraju i na świecie. Poza samą transmisją w telewizji podczas której reklamy będą eksponowane warto wspomnieć również o fotorelacji z meczu, która również może uwiecznić Państwa reklamę budując jej zasięgi w sieci.

Bandy LED umożliwiają wyświetlanie obrazu statycznego oraz dynamicznego, dzięki czemu reklama Twojej firmy znacznie bardziej przykuje uwagę widzów zgromadzonych przed telewizorami, ale także tych obecnych na stadionie.

Chętnych nawiązania współpracy zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym:

  • klub@zksolimpia.pl

Termin zamknięcia listy reklam, które zostaną wyemitowane podczas tego meczu mija w czwartek, 4. sierpnia. Do tego czasu musimy przekazać osobom odpowiedzialnym za transmisje komplet reklam i dokumentację z nimi związaną. Czasu jest mało, warto zatem się śpieszyć i zadbać o ekspozycje swojej marki w telewizji publicznej!