Menu Zamknij

TRZECI MUSZKIETER Z RADOMIA

Siła ataku Olimpii Elbląg będzie opierać się nie na dwóch, a trzech napastnikach urodzonych w Radomiu. Patryk Winsztal parafuje podpis pod roczną umową. Witamy na Agrykola 8!

Takie historie nie przytrafiają się często. Olimpia Elbląg ma swoich szeregach aż trzech napastników znad rzeki Mlecznej:

Fajnie, że trzech napastników Olimpii pochodzi z Radomia, na pewno będzie to ciekawa rywalizacja. Ze „Stachem” znamy się z Radomiaka i to dość dobrze, natomiast z Piotrkiem nie spotkaliśmy się wcześniej w żadnym klubie. Każdy z nas jest inny, każdy da coś od siebie i każdemu z nas zależy na tym, aby Olimpia zdobywała punkty.

Patryk Winsztal przedstawił się kibicom Olimpii Elbląg podczas okresu przygotowawczego. W sparingu z Olimpią Grudziądz rozgrywanym na boisku przy ul. Moniuszki pokazał się dobrej strony, lecz jego występ przysłoniła kontuzja:

Miałem drobny problem z mięśniem przywodziciela i to się chwilę „ciągnęło”. Byliśmy z trenerem Grzegorczykiem w stałym kontakcie, chciał mnie zdrowego i teraz już jest wszystko w porządku. Dostałem „zielone światło”, od jutra trenuje na maksa i chcę pomóc drużynie.

Patryk będzie występował z numerem #30 na koszulce. Życzymy dużo zdobytych bramek w żółto-biało-niebieskich barwach, powodzenia!