Menu Zamknij

TWOJA REKLAMA W TVP!

Już 26 września (niedziela) o godzinie 18:15 w Elblągu czeka nas najciekawsze wydarzenie 10. kolejki piłkarskich rozgrywek eWINNER 2. Ligi. Na Agrykola 8 zmierzą się ze sobą Olimpia Elbląg oraz Lech II Poznań, a „opakowaniem” tego widowiska zajmie się Telewizja Polska S.A.

W poprzednich sezonach już kilkakrotnie mieliśmy przyjemność gościć w Elblągu Telewizję Polską i dzięki niej udało się skumulować przed ekranami odbiorników łącznie ponad pół miliona użytkowników, a w tym sezonie (30 sierpnia 2021) podczas meczu z Motorem Lublin średnia oglądalność wynosiła blisko 90 tysięcy!

W związku z powyższym pojawia się teraz doskonała okazja na zareklamowanie usług Twojej firmy na bandach LED, które podczas zawodów będą ozdabiały Stadion Miejski w Elblągu, trafiając do setek tysięcy odbiorców w całym kraju i na świecie.

Bandy LED umożliwiają wyświetlanie obrazu statycznego oraz dynamicznego, dzięki czemu reklama Twojej firmy znacznie bardziej przykuje uwagę widzów zgromadzonych przed telewizorami, ale także tych obecnych na stadionie.

Chętnych nawiązania współpracy zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym:

  • promocja@zksolimpia.pl
  • marketing@zksolimpia.pl
[ngg src=”galleries” ids=”102″ display=”basic_slideshow”]