Menu Zamknij

Twoja firma na antenie TVP!

22 kwietnia (poniedziałek) o godzinie 18:15 w Elblągu zostanie rozegrany mecz w ramach 29 kolejki. 2. Ligi. Na Agrykola 8 Związkowi podejmą Stomil Olsztyna, a „opakowaniem” tego widowiska i transmisją na żywo ze spotkania zajmie się Telewizja Polska S.A.

Agrykola 8 już niejednokrotnie gościła Telewizję Polską i dzięki niej udało się skumulować przed ekranami odbiorników prawie milion użytkowników.

Teraz doskonała okazja na zareklamowanie usług Twojej firmy na bandach LED, które podczas zawodów będą ozdabiały Stadion Miejski w Elblągu, trafiając do setek tysięcy odbiorców w całym kraju i na świecie. Poza samą transmisją w telewizji podczas której reklamy będą eksponowane warto wspomnieć również o fotorelacjach z meczu, która również może uwiecznić Państwa reklamę budując jej zasięgi w sieci.

Bandy LED umożliwiają wyświetlanie obrazu statycznego oraz dynamicznego, dzięki czemu reklama Twojej firmy znacznie bardziej przykuje uwagę widzów zgromadzonych przed telewizorami, ale także tych obecnych na stadionie.

Chętnych nawiązania współpracy zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym:

  • klub@zksolimpia.pl

Termin zamknięcia listy reklam, które zostaną wyemitowane podczas tego meczu mija w poniedziałek, 15. kwietnia. Do tego czasu musimy przekazać osobom odpowiedzialnym za transmisje komplet reklam i dokumentację z nimi związaną. Czasu jest mało, warto zatem się śpieszyć i zadbać o ekspozycje swojej marki w telewizji publicznej!