Menu Zamknij

TRAMPKARZE NA OBOZIE W RADOMSKU

Od początku tygodnia zawodnicy Olimpii Elbląg z roczników 2005, 2006 oraz 2007 przebywają na zgrupowaniu w Radomsku, gdzie szlifują formę przed zbliżającą się rundą wiosenną.

W obozie sportowym uczestniczy grupa 40 zawodników, która poddawana jest trzem treningom dziennie wliczając do tego poranny rozruch. Po dwóch dniach zgrupowania humory dopisują, nikt nie narzeka na urazy, chłopcy podchodzą do zajęć z bardzo dużym zaangażowaniem. Naszym celem tutaj jest poprawienie elementów techniczno-taktycznych, a także wytrzymałościowych. Spotkaliśmy się z bardzo dobrymi warunkami do przeprowadzania zajęć, trenujemy głównie pod tzw. „balonem”, ale również co ciekawe na boisku z naturalną nawierzchnią o bardzo dobrej jakości, co jak na ten okres kalendarzowy, jest dość nietypowe.

– zdradził nam przebywający z grupą trener Rafał Starzyński.

W planie na najbliższe dni chłopcy mają przewidziane także sparingi przeciwko zespołom Rakowa Częstochowa, GKS Bełchatów, GKS Tychy oraz Znicza Pruszków.

Wkrótce na naszej stronie pojawi się dłuższy materiał na temat zakończonej rundy jesiennej Centralnej Ligi Juniorów, przygotowań do wiosny oraz innych powiązanych tematach z drużyną trenerów Starzyńskiego i Konarzewskiego.

[ngg src=”galleries” ids=”27″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_width=”260″ thumbnail_height=”180″]