Menu Zamknij

SPOTKANIE PO LATACH

Od ostatniego pojedynku Olimpii z GKS-em Bełchatów minęło 2,5 roku. Sezon 2018/2019 utkwił w pamięci kibiców obu zespołów, gdyż po jego zakończeniu Brunatni awansowali na zaplecze Ekstraklasy, zaś Związkowi w ostatniej kolejce rywalizowali o być albo nie być w Toruniu z tamtejszą Elaną. Teraz po latach obie ekipy wracają na ten sam szlak i będą aktualizowały historię potyczek. Mecz Olimpia Elbląg – GKS Bełchatów w sobotę (11 września) o godzinie 19:00.

Drużyna Patryka Rachwała po rozegraniu 7 spotkań zajmuje 16. miejsce w tabeli EWINNER 2. Ligi. Ich sytuacja wyglądałaby zupełnie inaczej, gdyby nie fakt odjęcia z ich konta 4 „oczek” jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywek. Taką decyzję podjęła Komisja ds. Licencji Klubowych, zwracając uwagę na brak uregulowania zobowiązań finansowych. Gdybyśmy doliczyli do ich puli ujemne punkty, Brunatni plasowaliby się na 10. pozycji.

W niekorzystnym świetle stawia ich także liczba straconych bramek. Na tym etapie sezonu już 13-krotnie wyjmowali piłki z siatek i pod tym względem zajmują niechlubne 2. miejsce pośród wszystkich drużyn EWINNER 2. Ligi.

Zawody poprowadzi arbiter Konrad Aluszyk z Torunia, a asystować na liniach będą Paulina Baranowska oraz Marcin Sadowski. Sędzią technicznym będzie Ewa Augustyn.


UWAGA! Każda trybuna ma przypisaną bramę wejściową, których otwarcie odbywa się na godzinę przed pierwszym gwizdkiem.

  • A1 oraz B3 – ul. Agrykola
  • A2 i VIP – ul. Kościuszki (między torem łyżwiarskim a halą MOS)
  • Brama od ul. Wspólnej będzie nieczynna ze względu na przyjazd kibiców gości.

8. kolejka, ewinner 2. liga

ZKS Olimpia Elbląg (5.) vs GKS Bełchatów (16.)

SOBOTA, 10 WRZEŚNIA, godzina 19:00
Stadion Miejski, ul. agrykola 8


Transmisję obejrzysz w mobilnej aplikacji eWinner (bezpłatna) oraz dzięki platformie SPORTIZE (mobilna aplikacja i strona www / miesięczny abonament 23,99 zł obejmuje wszystkie mecze eWinner 2. Ligi).


GŁÓWNYMI SPONSORAMI OLIMPII ELBLĄG SĄ: