Menu Zamknij

SOKÓŁ vs OLIMPIA (eWinner 2. Liga)

Pora na rewanżowe starcie w derbach województwa Warmińsko-Mazurskiego. W Wielką Sobotę o godzinie 12:00 piłkarze Jacka Trzeciaka zagrają na stadionie Sokoła Ostróda. Darmową transmisję obejrzyjcie w aplikacji mobilnej eWinner oraz na YouTube. Instrukcję instalacji aplikacji znajdziecie tutaj.

Pierwszy mecz z udziałem obu ekip przysporzył nam bardzo dużo emocji. Na Agrykola 8 padło aż sześć bramek, z czego ostatnia w ostatniej akcji meczu autorstwa Tomasza Lewandowskiego, który w polu karnym zachował się jak rasowy snajper i dał swojej drużynie jeden punkt. Zarówno Sokół jak i Olimpia przechodzą w ostatnim czasie zniżkę formy, a więc jutro zapowiada się bardzo emocjonujące starcie, w którym jedni i drudzy będą skupieni tylko i wyłącznie na komplecie punktów, o czym wspomina w rozmowie z patronem medialnym portEl.pl kapitan Olimpii:

Mecz drużyn ostatnio mało punktujących, chociaż Sokół w tygodniu się przełamał. Spodziewamy się, że będą chcieli wykorzystać aspekt własnego boiska i od pierwszej minuty zaatakować. Nasz trener jednak po raz kolejny bardzo dobrze przeanalizował przeciwnika, przedstawiając nam ich atuty i słabości, ale mamy nakreślony własny plan i założenia. Dodatkowo liczę na to, że limit czerwonych kartek już wyczerpaliśmy i to z nawiązką na kolejne rundy. […] Morale w zespole są bardzo wysokie, bo grając po jedenastu nie przegraliśmy jeszcze meczu. Szkoda tych punktów, tych czerwonych kartek, ale przed nami kolejny mecz,w którym celem są 3 punkty.

 

porównanie drużyn w liczbach (statscore)

Więcej ciekawych statystyk znajdziecie klikając u góry w panel 2. Liga > STATSCORE na naszej stronie. W tym miejscu możecie także śledzić przebieg meczu LIVE, do czego gorąco zachęcamy!

Zawody poprowadzi arbiter Marcin Szczerbowicz z Olsztyna, a asystować na liniach będą Paweł Smyk oraz Krystian Mucha. Sędzią technicznym będzie Wojciech Krztoń.


25. kolejka, EWINNER 2. liga

OKS Sokół Ostróda (9.) vs ZKS Olimpia Elbląg (18.)

Stadion Miejski, 3 maja 19, ostróda
wielka sobota, 3 kwietnia, godzina 12:00


Bezpłatna transmisja po zarejestrowaniu się w aplikacji eWinner. Instrukcję instalacji znajdziecie tutaj.GŁÓWNYMI SPONSORAMI OLIMPII ELBLĄG SĄ: