Menu Zamknij

Rusza sprzedaż wejściówek na mecz z Lechem!

Od jutra możecie nabywać wejściówki na sobotni mecz z Lechem II Poznań w ramach 25. kolejki eWinner 2. Ligi! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Sprzedaż biletów odbywać będzie się w kasie klubowej mieszącej się na parterze od strony nowego parkingu (były kort tenisowy) w czwartek i w piątek w godzinach od 15.00 do 19.00 oraz w sobotę od godziny 15:00 do ostatniego kibica.

Ważna informacja:

Ze względu na trwający remont kasy biletowej przy ul. Agrykola, wejście na sektor A1 będzie odbywało się przez bramę przy torze Kalbar. W tym miejscu będzie również usytuowana kasa biletowa, w której możecie nabyć bilety w dniu meczu!

Bilety:

W rundzie wiosennej istnieje co prawda możliwość nabycia wejściówek w kasie biletowej w dniu meczu, jednak zachęcamy wszystkich do zakupu ich uprzednio wcześniej drogą elektroniczną lub podczas przedsprzedaży. W ten sposób możecie skorzystać z ulg, a także pomóc usprawnić ruch w bramach wejściowych w dniu meczu. Z góry dziękujemy!

Bilety online: www.bilet.pax.pl – przy zakupie biletów i wprowadzeniu danych samodzielnie przez internet trzeba udokumentować swoją tożsamość przy wejściu na stadion i musi być ona zgodna z tym co jest na wydrukowanym bilecie.

Ceny biletów:

Ceny biletów w przedsprzedaży (ulgowe / normalne):

  • A1 i A2: 15 zł / 20zł
  • B3: 15 zł / 20 zł
  • VIP: 50zł / 75zł

Ceny biletów w dniu meczu (ulgowe TYLKO do 18 lat / normalne):

  • A1 i A2: 20 zł / 30 zł
  • B3:  15 zł / 20 zł
  • VIP: 100 zł

Ulgi:

Dzieci do lat 6 wchodzą za darmo pod warunkiem, że są pod opieką rodzica (lub opiekuna prawnego), który ma ważny bilet lub karnet. Ulga dotyczy dzieci w wieku 7-18 lat (do rocznika 2005) oraz seniorów 65+ (od rocznika 1958).

Prosimy i uczulamy o zabranie ze sobą dokumentu weryfikującego ulgę (dowód osobisty, legitymacja) – osoby kupujące bilet ulgowy w kasie, a nie posiadający dokumentu nie będą wpuszczane.

Bilety dla zawodników Akademii Olimpii Elbląg: zapotrzebowanie na wejściówki dostarcza Trener do czwartku przed meczem mailowo do godziny 24.00.  Na jednego zawodnika przypada jeden opiekun prawny. Nie ma możliwości dostarczania list w późniejszym terminie. Bilety będą wydawane tylko na trybunę B3 – wejście od ul. Agrykola brama bliżej szkoły. A roczniki obsługujące mecz czyli wyprowadzenie, podawanie piłek lub inne czynności wchodzą od toru Karbar od ul. Kościuszki.

Sektory i bramy:

  • A1 – z uwagi na trwający remont kasy – ul. Kościuszki (od strony toru „Kalbar”)
  • A2 – ul. Wspólna*
  • VIP – ul. Kościuszki (od strony toru „Kalbar”)
  • B3 – ul. Agrykola (od strony Sportowej Szkoły Podstawowej nr 3)

* W przypadku wizyty kibiców drużyny przyjezdnej, wejście na sektor A2 odbywać się będzie bramą od strony ul. Kościuszki (od strony toru KALBAR).