Menu Zamknij

Rusza sprzedaż biletów oraz karnetów na domowe mecze Olimpijczyków.

Od przyszłego poniedziałku (27 lutego) rozpocznie się sprzedaż biletów oraz karnetów na domowe mecze ZKS Olimpii Elbląg w rundzie wiosennej sezonu 2022/23. Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą.

Sprzedaż biletów i karnetów odbywać będzie się w kasie klubowej mieszącej się na parterze od strony nowego parkingu (były kort tenisowy) od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 19.00 oraz w sobotę od godziny 13:00 do ostatniego kibica.

W dniu meczu będą sprzedawane TYLKO bilety


BILETY

Czeka nas 8 emocjonujących spotkań w rundzie wiosennej rozgrywanych przy Agrykola 8, które mają otworzyć drzwi do 1 ligi, a naszymi przeciwnikami będą: Pogoń Siedlce, Śląsk II Wrocław, Lech II Poznań, Hutnik Kraków, Radunia Stężyca, Zagłębie II Lubin, Garbarnia Kraków, GKS Jastrzębie. Może nie są to topowe drużyny pod względem kibicowskim, ale takimi meczami wygrywa się awanse.

W rundzie wiosennej będzie istniała możliwość nabycia wejściówek w kasie biletowej w dniu meczu, jednak zachęcamy wszystkich do zakupu ich uprzednio wcześniej drogą elektroniczną lub podczas przedsprzedaży. W ten sposób możecie skorzystać z ulg, a także pomóc usprawnić ruch w bramach wejściowych w dniu meczu. Z góry dziękujemy!

Bilety online: www.bilet.pax.pl – przy zakupie biletów i wprowadzeniu danych samodzielnie przez internet trzeba udokumentować swoją tożsamość przy wejściu na stadion i musi być ona zgodna z tym co jest na wydrukowanym bilecie.

Ceny biletów w przedsprzedaży (ulgowe / normalne):

 • A1 i A2: 15 zł / 20zł
 • B3: 15 zł / 20 zł
 • VIP: 50zł / 75zł

Ceny biletów w dniu meczu (ulgowe TYLKO do 18 lat / normalne):

 • A1 i A2: 20 zł / 30 zł
 • B3:  15 zł / 20 zł
 • VIP: 100 zł

 ULGI:

Dzieci do lat 6 wchodzą za darmo pod warunkiem, że są pod opieką rodzica (lub opiekuna prawnego), który ma ważny bilet lub karnet. Ulga dotyczy dzieci w wieku 7-18 lat (do rocznika 2005) oraz seniorów 65+ (od rocznika 1958).

Prosimy i uczulamy o zabranie ze sobą dokumentu weryfikującego ulgę (dowód osobisty, legitymacja) – osoby kupujące bilet ulgowy w kasie, a nie posiadający dokumentu nie będą wpuszczane.

Bilety dla zawodników Akademii Olimpii Elbląg: zapotrzebowanie na wejściówki dostarcza Trener do czwartku przed meczem mailowo do godziny 24.00.  Na jednego zawodnika przypada jeden opiekun prawny. Nie ma możliwości dostarczania list w późniejszym terminie. Bilety będą wydawane tylko na trybunę B3 – wejście od ul. Agrykola brama bliżej szkoły. A roczniki obsługujące mecz czyli wyprowadzenie, podawanie piłek lub inne czynności wchodzą od toru Karbar od ul. Kościuszki.


KARNETY na RUNDĘ WIOSENNĄ

Ceny karnetów (ulgowe/normalne):

 • A1 i A2: 100 zł / 120 zł
 • B3: 80 zł / 100 zł
 • VIP: 300zł / 500zł

Karnety możecie także nabywać w Sklepie Kibica Olimpijczyk.net przy ul. 12 lutego 23C (czynne od 11:00 do 17:00).

Dodatkowy koszt odnowienia KARTY KIBICA potrzebnego do Karnetów wynosi 10 złotych.

Dzieci do lat 6 wchodzą za darmo pod warunkiem, że są pod opieką rodzica (lub opiekuna prawnego), który ma ważny bilet lub karnet. Ulga dotyczy dzieci w wieku 7-18 lat (do rocznika 2005) oraz seniorów 65+ (od rocznika 1957). Prosimy i uczulamy o zabranie ze sobą dokumentu weryfikującego ulgę (dowód osobisty, legitymacja).

Wśród karnetowiczów, którzy zakupią Karnet na rundę wiosenną oraz na cały sezon zostaną rozlosowane archiwalne koszulki meczowe z poprzednich sezonów. Będzie to się dokonywało na każdy meczu domowym zaczynając od meczu z Pogonią Siedlce. Warunkiem odbioru koszulki jest zakup Karnetu oraz obecność na meczu.


SEKTORY I BRAMY

 • A1 – ul. Agrykola
 • A2 – ul. Wspólna*
 • VIP – ul. Kościuszki (od strony toru „Kalbar”)
 • B3 – ul. Agrykola (od strony Sportowej Szkoły Podstawowej nr 3)

* W przypadku wizyty kibiców drużyny przyjezdnej, wejście na sektor A2 odbywać się będzie bramą od strony ul. Kościuszki (od strony toru KALBAR).

GŁÓWNYMI SPONSORAMI OLIMPII ELBLĄG SĄ: