Menu Zamknij

Rusza sprzedaż biletów i karnetów na rundę jesienną sezonu 23/24!

Od środy (19 lipca) rozpocznie się sprzedaż biletów oraz karnetów na domowe mecze ZKS Olimpii Elbląg w rundzie jesiennej sezonu 2023/24. Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą.

Sprzedaż biletów i karnetów odbywać będzie się w kasie klubowej mieszącej się na parterze od strony nowego parkingu (były kort tenisowy) od środy do piątku w godzinach od 12.00 – 19.00

W dniu meczu będą sprzedawane TYLKO bilety. Dlatego korzystajcie ze zniżek.  

Sobota od godziny 14.30 do ostatniego kibica w kasach od ul. Agrykola i Wspólnej.

BILETY

Czeka nas 10 emocjonujących spotkań w 2023 roku rozgrywanych przy Agrykola 8, które mają otworzyć kolejny sezon w 2 lidze i zobaczyć jak udało się skomponować zespół do rywalizacji o najwyższe cele, a naszymi przeciwnikami będą: Lech II Poznań, Olimpia Grudziądz, Radunia Stężyca, GKS Jastrzębie, Wisła Puławy, Stal Stalowa Wola, KKS Kalisz, Sandecja Nowy Sącz, Chojniczanka Chojnice, Kotwica Kołobrzeg oraz ewentualne spotkanie w Pucharze Polski przy awansie do następnej rundy i odpowiednim losowaniu.

W rundzie jesiennej będzie istniała możliwość nabycia wejściówek w kasie biletowej w dniu meczu, jednak zachęcamy wszystkich do zakupu ich uprzednio wcześniej drogą elektroniczną lub podczas przedsprzedaży. W ten sposób możecie skorzystać z ulg, a także pomóc usprawnić ruch w bramach wejściowych w dniu meczu. Z góry dziękujemy!

Bilety online: www.bilet.pax.pl – przy zakupie biletów i wprowadzeniu danych samodzielnie przez internet trzeba udokumentować swoją tożsamość przy wejściu na stadion i musi być ona zgodna z tym co jest na wydrukowanym bilecie.

Ceny biletów w przedsprzedaży (młodzież i kobiety/ senior 65+ / normalne):

 • A1, A2 i B3: 10 zł / 15 zł / 20 zł
 • VIP: 30 zł / 50zł / 75zł
 • KLUB 150: 150 zł

Ceny biletów w dniu meczu: (młodzież i kobiety / normalne):

 • A1 i A2: 20 zł / 25 zł
 • B3:  15 zł / 20 zł
 • VIP: 60 zł / 75 zł
 • KLUB 150: 150 zł

KLUB 150: to nowa propozycja wsparcia naszego Klubu stając się indywidualnym sponsorem i należąc do grona osób, które chcą wspierać swój Klub nie tylko na trybunach, ale również finansowo i rozmawiać o rozwoju Olimpii Elbląg kreując nowe kierunki. Członkowie KLUBU 150 mogą liczyć na:

 • Bilet na VIP ze spotkaniem w budynku Klubu na godzinę przed meczem, w przerwie
  i po meczu. Specjalny Imienny Identyfikatory.
 • Specjalna zakładka na stronie Klubu z listą członków KLUBU 150
 • Raz w miesiącu spotkanie członków KLUBU 150 z Prezesem i Zarządem lub zaproszonymi gośćmi np. Trenerem, Zawodnikami, Prezydentem itp.
 • Pamiątkowe gadżety po jubileuszach członkostwa: np. 6 m-c lub zakup Karnetu na rundę KLUB 150 (koszulka domowa), rok lub zakup Karnetu na sezon (2 koszulki z możliwością własnego nazwiska i numeru lub podpisami piłkarzy) lub dokupienie Karnetu na wiosnę(koszulka wyjazdowa), 2 lata itd.

Trzeba jedynie wypełnić deklarację i realnie wspierać swój ukochany Klub.

ULGI:

Dzieci do lat 6 wchodzą za darmo pod warunkiem, że są pod opieką rodzica (lub opiekuna prawnego), który ma ważny bilet lub karnet. Ulga dotyczy dzieci w wieku 7-18 lat (do rocznika 2005) oraz seniorów 65+ (od rocznika 1958). Ulga przysługuje również kobietom w każdym wieku. Prosimy i uczulamy o zabranie ze sobą dokumentu weryfikującego ulgę (dowód osobisty, legitymacja) – gdyż osoby kupujące bilet ulgowy nie posiadający dokumentu nie będą wpuszczani.

Bilety dla zawodników Akademii Olimpii Elbląg: zapotrzebowanie na wejściówki dostarcza Trener do czwartku przed meczem mailowo do godziny 24.00.  Na jednego zawodnika przypada jeden opiekun prawny. Nie ma możliwości dostarczania list w późniejszym terminie. Od piątku trzeba już zakupić sobie bilet w normalnych cenach. Bilety będą wydawane tylko na trybunę A2 – wejście od toru Kalbar od ul. Kościuszki jeśli są kibice przyjezdni i od ul. Wspólnej w przypadku braku kibiców gości.

KARNETY

KARNETY do końca 2023 roku

Ceny karnetów (młodzież i kobiety/ senior 65+ / normalne):

 • A1, A2 i B3: 90 zł / 135 zł / 180 zł
 • VIP: 250 zł / 400zł / 600zł
 • KLUB 150: 1300 zł

 

KARNETY na cały sezon 2023/24

Ceny karnetów (młodzież i kobiety / senior 65+ / normalne):

 • A1, A2 i B3: 140 zł / 200 zł / 280 zł
 • VIP: 400 zł / 600zł / 1000zł
 • KLUB 150: 2000 zł

 

Karnety możecie także nabywać w Sklepie Kibica Olimpijczyk.net przy ul. 12 lutego 23C (czynne od 11:00 do 17:00).

Dodatkowy ewentualny koszt KARTY KIBICA (jeśli jej się nie ma lub zagubiło) potrzebnego do Karnetów wynosi 10 złotych.

Dzieci do lat 6 wchodzą za darmo pod warunkiem, że są pod opieką rodzica (lub opiekuna prawnego), który ma ważny bilet lub karnet. Ulga dotyczy dzieci w wieku 7-18 lat (do rocznika 2005) oraz seniorów 65+ (od rocznika 1958). Ulga przysługuje również kobietom w każdym wieku. Prosimy i uczulamy o zabranie ze sobą dokumentu weryfikującego ulgę (dowód osobisty, legitymacja).

Wśród karnetowiczów, którzy zakupią Karnet na rundę jesienną oraz na cały sezon zostaną rozlosowane archiwalne koszulki meczowe z poprzednich sezonów. Będzie to się dokonywało na każdy meczu domowym zaczynając od meczu z Lechem II Poznań. Warunkiem odbioru koszulki jest zakup Karnetu oraz obecność na meczu.

SEKTORY I BRAMY

SEKTORY I BRAMY

 • A1 – ul. Agrykola
 • A2 – ul. Wspólna*
 • VIP – ul. Kościuszki (od strony toru „Kalbar”)
 • B3 – ul. Agrykola (od strony Sportowej Szkoły Podstawowej nr 3)

* W przypadku wizyty kibiców drużyny przyjezdnej, wejście na sektor A2 odbywać się będzie bramą od strony ul. Kościuszki (od strony toru KALBAR).