Menu Zamknij

ROCZNIK 2012 KOŃCZY OBÓZ DOCHODZENIOWY

W dniach 3-7 sierpnia chłopcy z rocznika 2012 trenowali podczas obozu dochodzeniowego. Oprócz zajęć piłkarskich czekało na nich wiele innych atrakcji. O szczegółach opowiedział nam krótko trener Tomasz Wiercioch.

Grupa nie mogła narzekać na nudę. Sportowe zajęcia spędziliśmy na basenie oraz w siłowni Odessa, gdzie czekała na nas Pani instruktor z ciekawymi pomysłami na trening. Nie zabrakło oczywiście zajęć na terenie MOSiR. Wybraliśmy się także do kina oraz na wycieczkę do Sztutowa, a cały obóz zwieńczyło spotkanie z piłkarzami Olimpii Elbląg – Tomaszem Lewandowskim oraz Michałem Resselem, którzy obdarowali młodych piłkarzy prezentami. Jestem bardzo zadowolony z zaangażowania i postawy wszystkich chłopców. Super czas spędzony w super atmosferze.

– podsumował trener Tomasz Wiercioch.

Zaraz po zakończeniu obozu młodzi Olimpijczycy skorzystali z zaproszenia Akademii Piłkarskiej Pasłęk i w sobotę (08.08) wzięli udział w towarzyskim turnieju piłkarskim, a już w najbliższy czwartek odwiedzą Malbork, gdzie spotkają się na murawie z rówieśnikami reprezentującymi lokalną Pomezanię.