Menu Zamknij

ROCZNIK 2006 PODTRZYMUJE FORMĘ

Przedstawiliśmy już w jaki sposób radzą sobie z przerwą od wspólnych treningów Trampkarze trenera Rafała Starzyńskiego, dlatego teraz przyszła pora na rok starszych kolegów, którzy także reprezentują tą samą kategorię. Podopieczni trenera Przemysława Marusy codziennie otrzymują rozpiskę zadań do wykonania we własnym zakresie, z których co jasne muszą się wywiązać. O szczegółach opowiedział nam trener, sprawdźcie sami.

W czasie braku możliwości normalnego treningu zawodnicy z rocznika 2006 każdego dnia otrzymują trening do indywidualnej realizacji w miejscach zamieszkania, a informacje o treści treningu w postaci rozpisek i materiałów video są zamieszczane w dzienniku klubowym. Zajęcia są różnorodne, począwszy od treningów biegowych, poprzez jazdę na rowerze, treningi motoryczne z trenerem Kamilem Wengerem, treningi funkcjonalne i interwałowe w formie TABATY, aż do stricte piłkarskich zadań doskonalących przede wszystkim elementy indywidualnej techniki użytkowej zawodników.

Spotykamy się również online, aby być ze sobą w kontakcie i mieć możliwość wzajemnej integracji. Chłopcy raportują swoje treningi w postaci zrzutów ekranu z aplikacji i urządzeń rejestrujących aktywność fizyczną. Dokumentują również swoją pracę za pomocą zdjęć i filmów video, które wysyłają do mnie.

Pomimo realizacji zajęć w takiej formie, wszyscy czekamy na powrót na zielone boisko, by realizować naszą pasję w normalnych warunkach i zgodnie z duchem piłki nożnej.

Pozdrawiam
trener Przemysław Marusa.