Rezerwy pokonały Mazura!

Olimpia II Elbląg – Mazur Ełk 1:0 (0:0)

W meczu 5 kolejki ForBET IV Ligi Olimpia II Elbląg ograła Mazura Ełk 1:0 (0:0). Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Kamil Bartoś.

Skład rezerw został wzmocniony kilkoma zawodnikami z szerokiej kadry seniorów. Na boisku zobaczyliśmy Konrada Łabeckiego, Łukasza Łęgowskiego czy Kacpra Jóźwickiego. W efekcie w pierwszej połowie nasza drużyna dominowała i stwarzała sytuacje. Jednak piłka nie chciała wpaść do bramki.

W 3 minucie Konrad Łabecki strzelał z dystansu, ale bramkarz gości piąstkował. Paweł Kazimierowski próbował z daleka w 25 minucie jednak trafił piłką w poprzeczkę. Chwilę później w sytuacji sam na sam z Maksymilianem Smolińskim gola nie zdobył Filip Sznajder. W końcówce pierwszej części w poprzeczkę trafił także Michał Ruciński.

Druga część rozpoczęła się od gola. Prostopadłe podanie do Kamila Bartosia i Olimpia II objęła prowadzenie w tym spotkaniu. Rywal najlepszą szansę na gola miał w 54 minucie, gdy niecelnie z pola karnego strzelał Maciej Kisiel. Od 59 minuty goście grali w osłabieniu, po czerwonej kartce dla tego zawodnika ełczan. Olimpia atakowała, ale nie wykorzystała wielu sytuacji. W końcówce czerwoną kartkę, w konsekwencji dwóch żółtych, dostał także Krzysztof Potoczny z ekipy rywala.

1:0 – Bartoś 50′

Czerwone kartki: Kisiel 59′ (Mazur), Potoczny 90′ (Mazur)

Olimpia II Elbląg: Łęgowski – Bartoś (90′ Szopiński), Jóźwicki, Sznajder (65′ Stróżewski, 84′ Rychter), Kardyś (46′ Leszczyński), Filipczyk, Łabecki, Kazimierowski, Wierzba, Kasprzykowski (81′ Dettlaff), Ruciński (46′ Czapliński)