Menu Zamknij

Reprezentuj Olimpię w rozgrywkach ORLEN ePucharu Polski!

Przygotujcie się na największe wydarzenie e-sportowe w Elblągu! EA FC 24 to nie tylko turniej, ale także szansa, by dołączyć do e-sportowej drużyny Olimpii Elbląg i reprezentować ją w ORLEN ePuchar Polski!

Wstęp na turniej jest ZA DARMO, a dla każdego uczestnika przewidziane są NAGRODY, które z pewnością Was zmotywują do lepszej gry! 
 
Turniej będzie rozgrywany na zasadzie TABELKI PUCHAROWEJ, co oznacza, że wygrywając, będziecie mieli okazję kontynuować swoją drogę do tytułu mistrza. A nawet jeśli nie uda się Wam wygrać, czeka na Was NAGRODA, byście opuścili turniej z uśmiechem na twarzy! 
 
Dla KAŻDEGO uczestnika voucher na pierwszy mecz ligowy rozgrywany w Elblągu! 
Dla 8 NAJLEPSZYCH graczy turnieju karnet ma trybunę A2 lub A1 z możliwością wymiany karnetu na koszulkę! 
 
Dla ZWYCIĘZCY turnieju: możliwość reprezentowania e-sportowej drużyny Olimpii Elbląg, personalizowana koszulka Olimpii oraz karnet na trybunę VIP na mecze! 
 
Dodatkowo, między emocjonującymi meczami, zapraszamy Was do STREFY CHILL OUT, gdzie będziecie mogli się zrelaksować i pograć w inne gry. To doskonała okazja, by spędzić czas z przyjaciółmi i nawiązać nowe e-sportowe znajomości! 
 
Nie przegapcie tej niepowtarzalnej okazji! Zarezerwujcie sobie czas, przygotujcie swoje kontrolery i do zobaczenia 17 grudnia w Gaming Room Elbląg! 
Swoje zgłoszenia wpisujecie w wiadomości prywatnej na naszym Facebook’u!