Menu Zamknij

RAZEM O PRZYSZŁOŚĆ OLIMPII – STAN NA 16.04

Za kilka dni miną trzy tygodnie od momentu uruchomienia zbiórek mających na celu utrzymanie Olimpii Elbląg na nogach w dobie kryzysu epidemiologicznego. Dzięki Waszemu zaangażowaniu, na dwóch kontach na platformie www.zrzutka.pl uzbierała się łączna kwota przekraczająca ponad 6 tysięcy złotych, a z dnia na dzień przybywa coraz to więcej chętnych darczyńców.

Ponadto z dniem 16 kwietnia 2020 roku Zarząd Klubu postanowił, aby na ten moment nie konsumować uzbieranej kwoty na konkretny cel, lecz cierpliwie czekać na rozwój wydarzeń związanych z ujawnieniem daty wznowienia rozgrywek Drugiej Ligi. Sytuacja wciąż nie jest jasna, lecz bardzo dynamiczna i wydaje się, że jesteśmy coraz bliżej poznania terminu powrotu na boisko. Z tego względu, aby być przygotowanym na wszelkie ewentualności, uzbierana kwota będzie czekała na wykorzystanie jej we właściwym momencie.

Korzystając z okazji, pragniemy podziękować za okazaną dotychczasową pomoc oraz słowa wsparcia, których nie szczędziliście w sytuacji, kiedy dokonano aktu kradzieży na terenie siedziby naszej Akademii przy ul. Moniuszki 29. W tych trudnych chwilach, jako kibice i sympatycy, pokazujecie swoją prawdziwą wartość oraz oddanie. Wiemy, że jesteście z nami pomimo faktu, że ostatni raz widzieliśmy się 7 marca. Podobnie jak wy, tak i my mamy nadzieję, że ta sytuacja nareszcie znajdzie swój szczęśliwy koniec, który pozwoli nam ponownie spotkać się na Agrykola 8.

Jednakże, jesteśmy świadomi, że nie tylko my musimy zmierzyć się z przeciwnościami. Pomimo tych przykrych doświadczeń, Klub nie pozostaje obojętny na losy innych potrzebujących, walczących na co dzień o dobro ogółu. Informowaliśmy o wyzwaniu zainaugurowanym przez naszych piłkarzy, którzy wyposażyli Wojewódzki Szpital Zespolony w najpotrzebniejsze artykuły. Podobną drogą podążyli trenerzy naszej Akademii i okazali wsparcie Szpitalowi Miejskiemu im. św. Jana Pawła II, a ostatnie Wirtualne Derby Elbląga zorganizowanie wspólnie z Concordią Elbląg dodatkowo potwierdzają tę tezę. 

Korzystając z okazji informujemy, że upominki możecie Państwo odbierać w siedzibie klubu przy ul. Agrykola 8, uprzednio wcześniej informując drogą mailową o chęci odbioru osobistego oraz podając datę i godzinę przybycia. W przypadku braku możliwości odbioru osobistego, przypominamy o koniecznym podaniu adresu wysyłki oraz informacji na temat wybranego gadżetu. W tym celu zapraszamy do kontaktu pod adresem promocja@zksolimpia.pl.