Menu Zamknij

PRZETARCIE Z ZATOKĄ

Drużyna rezerw Olimpii Elbląg przygotowuje się do startujących z początkiem sierpnia rozgrywek forBET IV Ligi. W swoim drugim sparingu sprawdzili się na tle dużo poważniejszego rywala oraz kolegi z ligowej tabeli – Zatoki Braniewo.

To spotkanie było kolejnym interesującym materiałem do analizy dla trenera Karola Przybyły. Na boisku oglądaliśmy sporą ilość młodych zawodników, którzy w nadchodzącym sezonie staną przed okazją nabrania doświadczenia w seniorskich rozgrywkach piłkarskich.

W starciu z Zatoką zabrakło w składzie kilku ogranych na poziomie IV ligi zawodników (Wierzba, Milanowski, Kordykiewicz, Bucio), którzy swoje minuty zebrali dzień wcześniej podczas meczu Olimpii ze Skrą Częstochowa.

Nowy szkoleniowiec rezerw w kilku zdaniach podsumował niedzielne zawody:

Tym sparingiem rozpoczęliśmy obóz dochodzeniowy. Nadal trwa budowanie zespołu, kadra jest młoda i niektórzy z chłopców muszą okrzepnąć. Z przebiegu meczu myślę, że pierwsza połowa była w miarę dobra, ale po zmianach w drugiej odsłonie trochę się to posypało, jeśli chodzi o założenia taktyczne. Przed nami zaraz kolejny sparing i pomału ta kadra będzie nam się krystalizowała.

 

ZKS OLIMPIA ELBLĄG 0:3 (0:0) ZATOKA BRANIEWO

0:1 – Graczyk (56min)
0:2 – Zawodnik testowany (65min)
0:3 – Zawodnik testowany2 (70min)

I połowa: Reclaf – Kazimierowski, Sarnowski, Baranowski, K. Filipczyk – Kottlenga, Czernis, Łabecki – Winiarski, Zaleski, Kozera

II połowa: Reclaf (Lechowid) – Kazimierowski (Olewnik), Sarnowski (Mazurek), Perlejewski, K. Filipczyk (Jaskólski) – Kottlenga (Szantyr), Czernis (Jaźwiński), Szmukała – Winiarski (Nowakowski), Mączkowski, Kozera (Gorzycki)

[ngg src=”galleries” ids=”46″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_width=”260″ thumbnail_height=”180″]