Menu Zamknij

POWOŁANIE NA KADRĘ WMZPN (2008)

fot. WMZPN

Tym razem jeden reprezentant Akademii Olimpii Elbląg otrzymał powołanie z ramienia Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej na najbliższą konsultację szkoleniową, która odbędzie się w Białymstoku. Kadra rozegra mecz mistrzowski z Podlaskim ZPN.

LISTA POWOŁANYCH:

  • Igor Skomorok (2008)

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów chorobowych przed konsultacją, prosimy o niezwłoczne powiadomienie trenera Kamila Kozłowskiego (tel. 513 869 305).

Zbiórka rozpocznie się 11 października (poniedziałek) o godzinie 11:00 przy al. Piłsudskiego 69A (Stadion OSiR „Stomil”) w Olsztynie.

Ważne! Uczestnicy winni zabrać ze sobą buty piłkarskie na boisko naturalne, ochraniacze, sprzęt sportowy odpowiedni do pogody, legitymację, aktualną kartę zdrowia oraz maseczki do zakrywania ust i nosa.

Sserdecznie gratulujemy powołania i życzymy udanych występów, powodzenia!

1 Komentarz

  1. Кирилл

    Dwaj zawodnicy z rocznika 2009 grajacy w zespole mlodzika Concordii, otrzymali powolania na konsultacje szkoleniowe kadry WMZPN. W ubieglym tygodniu na zgrupowanie reprezentacji wojew dztwa w kategorii wiekowej U-12, zaproszony zostal Alexander Boguslawski. W tym tygodniu z kolei, na konsultacje kadry w Olsztynie pojedzie Bartosz Jukowski. Szkolenie dzieci i mlodziezy w szkolce pilkarskiej Concordii Elblag objete jest programem „Pilkarska przyszlosc z LOTOSEM”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *