Menu Zamknij

PIERWSZY ETAP GŁOSOWANIA ZAKOŃCZONY

Dzisiaj o godzinie 12:00 zakończył się pierwszy etap oddawania głosów w plebiscycie Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej. Spośród wszystkich kategorii w siedmiu z nich znalazły się pozycje związane z Olimpią Elbląg i dwóm udało się zająć I miejsce!

Zanim przedstawimy wyniki pamiętajmy, że to jeszcze nie koniec zabawy. Na końcowy werdykt składają się nie tylko głosy oddawane przez Was na facebooku, ale również wyniki oddanych głosów przez kluby z Warmii i Mazur oraz kapitułę w składzie której znaduję się Zarząd WMZPN, Komisja Rewizyjna WMZPN, Delegaci WMZPN oraz Pracownicy WMZPN.


Oto wyniki pierwszego etapu:

  • I miejsce dla ZKS Olimpia Elbląg rocznik 2005 w kategorii Młodzieżowa Drużyna Roku oraz dla ZKS Olimpia Elbląg w kategorii Drużyna Roku.
  • II miejsce dla Stanisława Fijarczyka w kategorii Działacz Roku.
  • IV miejsce dla Klaudiusza Krasy w kategorii Młodzieżowiec Roku oraz ZKS Olimpia Elbląg w kategorii Marketingowy Klub Roku.
  • V miejsce dla Damiana Szuprytowskiego w kategorii Piłkarz Roku oraz Adama Noconia w kategorii Trener Roku.

Wasze głosy przyczyniły się również do nagrodzenia Miasta Elbląg nominowanego w kategorii Samorząd Roku zajęciem IV miejsca oraz Bartosza Białkowskiego, który uplasował się na ostatnim miejscu podium w kategorii Ligowiec Roku.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy, a wszystkim głosującym bardzo dziękujemy za zaangażowanie w głosowanie na najlepszych w 2019 roku.

Oficjalne werdykty poznamy 13 grudnia (piątek) podczas Piłkarskiej Gali WMZPN w Hotelu Mrągowo Resort & SPA. Trzymajcie kciuki wspólnie z nami!