Menu Zamknij

Z WIGIER DO OLIMPII

Były środkowy defensor Wigier Suwałki przenosi się na Agrykola 8. Adrian Piekarski (23 lata) został nowym zawodnikiem Olimpii Elbląg, z którą związał się dwuletnią umową z możliwością przedłużenia jej o kolejne lata. Witamy na A8!

Wychowanek Wigier w minionym sezonie był podstawowym elementem bloku defensywnego Biało-Niebieskich, dla których wystąpił w 31 spotkaniach eWinner 2. Ligi i zdobył jedną bramkę. Łącznie dla klubu z Podlasia rozegrał 72 mecze na poziomie 1. oraz 2. Ligi.

– Chciałem coś zmienić w swoim życiu. Dotąd występowałem tylko w Suwałkach z małą przerwą na pobyt w Bytowie. Chciałem wyrwać się ze swojego miasta i myślę, że Olimpia, to jest fajne miejsce, abym dalej się rozwinął i wypłynął na dalsze wody.

Tym samym Piekarski stał się elementem wymiany na linii Olimpia-Wigry. Na pytanie, czy da radę wejść w buty Tomasza Lewandowskiego odpowiedział:

– Mam nadzieję, że wejdę i przejdę (śmiech). Wcześniej nie wiedziałem o tej wymianie. Słyszałem, że Tomek trafi na moją pozycję do Wigier, ale to jest po prostu zbieg okoliczności, że akurat wymieniliśmy się klubami.

Adrianowi życzymy samych udanych występów w nowych barwach, powodzenia!

1 Komentarz

  1. Виталий

    Wczorajszy (23 lipca) mecz z GKS-em Przodkowo zakonczyl czteroetapowy okres przygotowawczy. Wnioskow jest sporo i zachecaja do optymistycznego patrzenia w przyszlosc, ale ciezar gatunkowy z trzecioligowcem to zupelnie inny rozmiar kapelusza niz nadchodzaca inauguracja na poziomie centralnym. Zobacz zdjecia . 23-letni Adrian Piekarski to kolejny transfer Olimpii Elblag. Srodkowy obronca gral dotychczas w Wigrach Suwalki. Podpisal umowe na dwa lata, z mozliwoscia jej przedluzenia na kolejny okres.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *