PEWNE ZWYCIĘSTWO (forBET IV Liga)

Piłkarze Karola Przybyły nie mieli większych kłopotów w konfrontacji z beniaminkiem z Rybna. Już w 7. minucie wynik meczu otworzył Klaudiusz Krasa pewnie wykorzystując „jedenastkę” podyktowaną za faul na Adrianie Szantyrze. Chwilę później goście wyrównali, ale jeszcze w pierwszej połowie Krasa zdobył swoją drugą bramkę, tym razem uderzając lewą nogą sprzed pola karnego nie dając żadnych szans golkiperowi. W drugiej odsłonie drogę do siatki znajdowali jeszcze Kozera oraz Szantyr, dzięki czemu rezerwy Olimpii zwyciężyły 4:1, a wspomniany Adrian Szantyr został cichym bohaterem spotkania zaliczając udział przy każdej bramce swojej drużyny.

Z pierwszej polowy, mimo prowadzenia, nie byliśmy zadowoleni. Zwłaszcza ze straconej bramki. Byliśmy przygotowani na to, że przeciwnik będzie grał z kontrataku. Druga połowa już lepiej. W pierwszym meczu zawsze są niewiadome, jak to wygląda zespół po okresie przygotowawczym. Na szczęście skończyło się korzystnie dla nas.

– podsumował trener Karol Przybyła w rozmowie z portEl.pl.

WSZYSTKIE BRAMKI Z CZWARTOLIGOWYCH BOISK ZOBACZYCIE W MAGAZYNIE SKRÓTÓW. PREMIERA W KAŻDY PONIEDZIAŁEK O GODZINIE 20:00 NA KANALE WMZPN (YOUTUBE)