OSTATNI MECZ SEZONU

Przed nami ostatnie spotkanie rozgrywane przez Olimpijczyków w sezonie 2021/22 eWinner II Ligi. Wraz z jego końcem wiemy już kto spada a kto awansuje wyżej. Finalny mecz rozegramy na naszym terenie z drugim zespołem Śląska Wrocław, wszystkich zainteresowanych piłkarskich wrażeń zapraszamy na godzinę 12:30 na stadion przy ul. Agrykola 8.

Sezon dobiega końca, a wydaje się, jakby dopiero co się zaczął, jednak z tyłu głowy wciąż pojawiają się myśli o zbliżającym się mundialu. Natomiast, zanim do niego dojdziemy to czeka nas końcowa tura zawodów, a wraz z końcem 34. kolejki czeka nas dłuższa przerwa od sportowych potyczek, ze względu na przerwę wakacyjną. Spotkanie z rezerwami Wojskowych dla niejednych mogą być nie lada gratką, ze względu na bilans nieprzychylny Olimpijczykom. Między nimi dotychczas odbyły się łącznie 3 spotkania, w których to Olimpia niestety ponosiła porażkę, czy to się dzisiaj zmieni?

Śląsk przeszedł przez aktualny jeszcze sezon w dość chaotyczny sposób, na początku trzymali się powyżej środkowej części tabeli, a w samej końcówce walczyli o utrzymanie się w lidze. Warty odnotowania jest fakt, że w przeciągu ostatnich 5 spotkań: 2 razy ponieśli porażkę, 2 razy wygrali i raz dzielili się punktami. Trener Wołczek swoich podopiecznych ustawiał w formacji 4-2-3-1 w poprzednich 4 spotkaniach. Głównie strzelali w nich Samiec-Talar i Bergier.

Spotkanie poprowadzi arbiter Maciej Pelka z Poznania, a na liniach bocznych asystować mu będą Mariusz Borkowski i Wiktor Wątroba. Na pozycji sędziego technicznego ujrzymy natomiast Marka Marcinkowskiego.

34. KOLEJKA, EWINNER 2. LIGA

ZKS Olimpia Elbląg (8.) vs WKS Śląsk Wrocław II (13.)

NIEDZIELA, 22 MAJA, GODZINA 12:30
STADION MIEJSKI W Elblągu, UL. Agrykola 8

Transmisję obejrzysz w mobilnej aplikacji eWinner (bezpłatna) oraz dzięki platformie SPORTIZE (mobilna aplikacja i strona www / miesięczny abonament 23,99 zł obejmuje wszystkie mecze eWinner 2. Ligi).

GŁÓWNYMI SPONSORAMI OLIMPII ELBLĄG SĄ:

Współorganizatorem imprez podczas meczów EWINNER 2. Ligi oraz forBET IV Ligi, jest Miasto Elbląg.