Menu Zamknij

Orlen przedłuża umowę z Akademią!

Mamy zaszczyt i przyjemność ogłosić, iż PKN ORLEN przedłużył o kolejny rok umowę, w ramach której jest Strategicznym Sponsorem Akademii ZKS Olimpia Elbląg. #GramyRazem

PKN ORLEN ponownie dostrzegł wkład Olimpii Elbląg w rozwój dzieci i młodzieży co przełożyło się na przedłużenie o kolejny rok umowy sponsorskiej! Nowa umowa została zawarta z dniem 1. kwietnia 2023 i będzie obowiązywała przez kolejny rok. Nasi wychowankowie sumiennie cementują swoją pozycję w drugoligowym zespole i już teraz stanowią blisko 50% kadry, zaś nasza drużyna rezerw składa się wyłącznie z młodych piłkarzy szkolonych przez trenerów Akademii.

Projekt #OlimpijskieMarzeniaZOrlen polega na zwiększeniu wkładu w rozwój dzieci i młodzieży, które w przyszłości będą mogły spełnić marzenia o zostaniu profesjonalnym piłkarzem i występować na poziomie centralnym w barwach Olimpii Elbląg.

Związaliśmy się umową z akademią Olimpii Elbląg do końca 2022 roku. Będziemy obserwowali, sprawdzali siebie nawzajem. Jeśli wszystko będzie szło po naszej myśli, to przedłużymy tę umowę. Dzieci są dla nas bardzo ważne i w nich upatrujemy następców piłkarzy ligowych, czy kadry narodowej.

Mówił rok temu na konferencji Grzegorz Bałkowiec z biura marketingu, sponsoringu i eventów PKN ORLEN