Menu Zamknij

Olimpijska sobota

W sobotę (8 czerwca) moc atrakcji przy Agrykola. Zapraszamy na Olimpijski Dzień Dziecka oraz na wyjątkowy mecz: juniorzy Olimpii Elbląg zdobywcy srebrnego medalu Mistrzostw Polski w roku 1989 vs. Oldbojs Olimpia Elbląg.

Od godziny 17:00 Olimpijski Dzień Dziecka na torze wrotkarsko – łyżwiarskim „Kalbar“. Nie zabraknie m.in. dmuchańców ze zjeżdżalniami i do skakania, stanowiska z punktem do malowania twarzy, miejsc z animacjami, bańkami mydlanymi i innymi atrakcjami przygotowanymi dla najmłodszych.

Od godziny 19:00 rozpoczną się obchody z okazji 35 rocznicy zdobycia przez juniorów Olimpii srebrnego medalu Mistrzostw Polski. Podopieczni Lecha Strembskiego ponownie wyjdą na boisko, przypomną się elbląskiej publiczności. W meczu wystąpią m.in. Jarosław Talik,  Marek Kwiatkowski, Andrzej Nowogrodzki, Marcin Zatówka czy chociażby Piotr Sieńczak. Ich formę sprawdzą Oldboje Olimpii. To niebywała okazja spotkać m.in. Macieja Szeląga, Jacka Spychalskiego. Andrzeja Biangę, Janusza Kanabaja, Janusza Buczkowskiego również Adama Borosa i Macieja Bykowskiego.

Zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy podczas Olimpijskiej soboty. Oczywiście wejście na tor “Kalbar” oraz mecz na Stadionie Miejskim jest całkowicie darmowy.