Menu Zamknij

Olimpia x Hutnik Kraków: Bilety

Dziś (czwartek, 02.05) rusza sprzedaż biletów na nadchodzący mecz z Hutnikiem Kraków. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem sprzedaży.

Sprzedaż biletów i karnetów odbywać będzie się w kasie klubowej mieszącej się na parterze od strony nowego parkingu (były kort tenisowy) w czwartek w godzinach 15.00 – 19.00 i piątek w godzinach 10.00-13.00.

W dniu meczu (sobota) będą dla Was otwarte dwie kasy – kupujących bilet na trybunę A1 i VIP zapraszamy do kasy biletowej mieszczącej się od strony ul. Agrykola, sprzedaż biletów na trybunę A2 będzie odbywała się w kasie od strony ul. Wspólnej. Obie kasy zostaną otwarte o godz. 15:30.

BILETY

Bilety online: www.bilet.pax.pl – przy zakupie biletów i wprowadzeniu danych samodzielnie przez internet trzeba udokumentować swoją tożsamość przy wejściu na stadion i musi być ona zgodna z tym co jest na wydrukowanym bilecie.

Ceny biletów w przedsprzedaży (młodzież i kobiety/ senior 65+ / normalne):

  • A1, A2: 10 zł / 15 zł / 20 zł
  • VIP: 30 zł / 50zł / 75zł

Ceny biletów w dniu meczu: (młodzież i kobiety / normalne):

  • A1, A2: 20 zł / 30 zł
  • VIP: 50 zł / 100 zł

ULGI:

Dzieci do lat 6 wchodzą za darmo pod warunkiem, że są pod opieką rodzica (lub opiekuna prawnego), który ma ważny bilet lub karnet. Ulga dotyczy dzieci w wieku 7-18 lat (do rocznika 2006) oraz seniorów 65+ (od rocznika 1959). Ulga przysługuje również kobietom w każdym wieku. Prosimy i uczulamy o zabranie ze sobą dokumentu weryfikującego ulgę (dowód osobisty, legitymacja) – gdyż osoby kupujące bilet ulgowy nie posiadający dokumentu nie będą wpuszczani.

Bilety dla zawodników Akademii Olimpii Elbląg: zapotrzebowanie na wejściówki dostarcza Trener do czwartku przed meczem mailowo do godziny 24.00.  Na jednego zawodnika przypada jeden opiekun prawny. Nie ma możliwości dostarczania list w późniejszym terminie. Od piątku trzeba już zakupić sobie bilet w normalnych cenach. Bilety będą wydawane tylko na trybunę A2 – wejście od toru Kalbar od ul. Kościuszki jeśli są kibice przyjezdni i od ul. Wspólnej w przypadku braku kibiców gości.

SEKTORY I BRAMY

SEKTORY I BRAMY

  • A1 – ul. Agrykola
  • A2 – ul. Wspólna*
  • VIP – ul. Kościuszki (od strony toru „Kalbar”)
  • B3 – ul. Agrykola (od strony Sportowej Szkoły Podstawowej nr 3)

* W przypadku wizyty kibiców drużyny przyjezdnej, wejście na sektor A2 odbywać się będzie bramą od strony ul. Kościuszki (od strony toru KALBAR).