Menu Zamknij

Olimpia wesprze Wielkanocną Zbiórkę Żywności!

Wiecie, że od początku sezonu przyświeca nam idea #GramyRazem, stąd też nie brak nam zapału aby szukać nowych definicji tego hasła. Tym razem zagramy razem z Bank Żywności w Elblągu i dołączymy się do tegorocznej zbiórki żywności w ramach Wielkanocnej Zbiórki Żywności 2023!

Wiecie doskonale jakie znaczenie ma to w tym roku zważywszy na szalejącą inflację i niebotyczne ceny żywności na sklepowych półkach. Dołóżmy chociaż mała, olimpijską cegiełkę do tej akcji i pomóżmy osobom potrzebującym przeżyć godnie święta w myśl hasła „Święta godne, a nie głodne”! 
 
Znajdziecie nas już w najbliższy piątek w Ogrody Centrum Handlowe w Elblągu przy wejściu od strony ul. Żyrardowskiej. Będziemy tam w godzinach 9:00-15:00. Z daleka poznacie nasz kosz, który będzie oznaczony żółt-biało-niebieskimi flagami, zauważycie też zawodników różnych drużyn Olimpii w klubowych strojach!
 
Mało tego! Nie chcemy tylko brać! W związku z tym każda osoba, która wesprze nasz udział w akcji poprzez włożenie do naszego kosza zbiórkowego trzech dowolnych produktów spożywczych otrzyma zaproszenie na mecz z Lechem II Poznań (1.04), które w kasie biletowej wymienicie na bezpłatną wejściówkę na ten mecz, na zadaszoną trybunę A2! 
 
Pamiętajcie, że razem możemy więcej!