Menu Zamknij

OLIMPIA vs STAL (eWinner 2. Liga)

Wracamy na Agrykola 8, lecz tylko na moment. Już w najbliższą sobotę piłkarze Jacka Trzeciaka zmierzą się z Żurawiami z Rzeszowa, a w następnej kolejności aż trzykrotnie zagrają w delegacjach. Mecz Olimpia – Stal zobaczycie na platformie streamingowej TVcom.pl.

Stal Rzeszów w ostatnim czasie przechodziła mały kryzys, co poskutkowało wypadnięciem z czołowej 6-tki. Jeszcze przed końcem roku, podczas 18. kolejki ulegli na własnym stadionie GieKSie i od tamtego momentu nie udaje mi się wrócić na odpowiednie tory. Dopiero zwycięstwo nad Zniczem Pruszków sprzed tygodnia poprawiło ich pozycję i znowu są bardzo bliscy miejsca barażowego, a do zajmującego 6. miejsce KKS-u Kalisz tracą tylko 3 punkty.

Możemy się tylko domyślać, że trener Daniel Myśliwiec nie ogląda jeszcze takiego futbolu w wykonaniu swoich podopiecznych, jaki by sobie wymarzył. Przed zwycięstwem nad Zniczem przytrafiła im się niespodziewana porażka z Olimpią Grudziądz, wcześniej remis z Hutnikiem Kraków, a swój pierwszy mecz w 2021 roku zakończyli dotkliwą porażką (5:1) z rezerwami Lecha Poznań. Z drugiej strony Żurawiom należy oddać duży szacunek, za wygraną nad Górnikiem Polkowice, którego aktualnym szkoleniowcem jest Janusz Niedźwiedź, a więc były trener Stali Rzeszów, który z końcem sezonu 2018/19 wprowadził Stalowców z powrotem na poziom centralny i zapisał się złotymi zgłoskami w kartach historii klubu z Hetmańskiej 69.

 

porównanie drużyn w liczbach (statscore)

Więcej ciekawych statystyk znajdziecie klikając u góry w panel 2. Liga > STATSCORE na naszej stronie. W tym miejscu możecie także śledzić przebieg meczu LIVE, do czego gorąco zachęcamy!

Zawody poprowadzi arbiter Karol Arys ze Szczecina, a asystować na liniach będą mu Marcin Janawa i Marcin Sadowski. Sędzią technicznym będzie Filip Kaliszewski.


24. kolejka, EWINNER 2. liga

ZKS Olimpia Elbląg (17.) vs Stal Rzeszów (7.)

Stadion Miejski, agrykola 8, elbląg
sobota, 27 marca, godzina 14:00


Transmisja na platformie TVcom.pl w systemie pay-per-view (koszt 15zł).

Zgodnie z aktualnymi zasadami organizacji meczów w okresie epidemii COViD-19, mecz odbywa się bez udziału publiczności. Prosimy zostańcie w domach.


GŁÓWNYMI SPONSORAMI OLIMPII ELBLĄG SĄ: