Menu Zamknij

OLIMPIA vs POLONIA LIDZBARK WARMIŃSKI (forBET IV LIGA)

Czas na pierwszy mecz na własnym terenie w nowej kampanii. Rezerwy Olimpii Elbląg ugoszczą na boisku przy ul. Skrzydlatej Polonię Lidzbark Warmiński. Spotkanie rozpocznie się o 18:00.

Rozgrywki forBET IV Ligi ruszyły na dobre, a drugi zespół Związkowych ma za sobą nie do końca udaną inaugurację (porażka w Braniewie 3:2), choć spotkanie w samo w sobie mogło się podobać i niewiele zabrakło, by piłkarze Olimpii wrócili do domów w lepszych nastrojach.

Teraz na drodze Olimpijczyków stanie zespół z Lidzbarka Warmińskiego, z którym w poprzednim sezonie piłkarze z Elbląga nie mieli większych problemów i wygrali na boisku przeciwnika 0:4. Jednak tamto spotkanie to już odległa historia. Olimpię czeka potyczka z przeciwnikiem, który udanie „wszedł” w sezon. Polonia zwyciężyła w Ornecie z Błękitnymi różnicą trzech bramek i na ten moment znajduje się na 2. miejscu, tuż za rezerwami Stomilu Olsztyn. Na uwagę zasługuje także pozycja Polonii na koniec ubiegłego sezonu (7. lokata), która jasno wskazuje, że najbliższy rywal Olimpii nie jest zespołem do bicia i każdy zespół musi się z nimi liczyć.

Bezpłatną transmisję z tego spotkania obejrzycie na TVcom.pl (LINK).

 

>> Pełna zapowiedź 2. kolejki forBET IV Ligi TUTAJ <<  

 

2. kolejka, forBET IV Liga

ZKS Olimpia II Elbląg (12.) vs Polonia Lidzbark Warmiński (2.)

Boisko naturalne, ul. Skrzydlata 1a
środa, 5 sierpnia, godzina 18:00