Menu Zamknij

OLIMPIA vs OLIMPIA (eWinner 2. Liga)

Już jutro toczyć się będzie niezwykle istotny mecz, który może mieć bardzo duży wpływ na układ drużyn w strefie spadkowej. W Grudziądzu spotkają się dwie Olimpie, a więc zespoły walczące o utrzymanie w eWinner 2. Lidze. Początek meczu o godzinie 17:00.

Walka o utrzymanie trwa, a w grono drużyn będących w niewygodnej sytuacji zdaje się powiększać. Na ten moment mamy 5-6 zespołów, które nie mają żadnej gwarancji drugoligowego bytu, a do końca sezonu pozostało 8 kolejek. Każdy punkt

Olimpię czeka bardzo istotny pojedynek, ponieważ zwycięstwo może pozwolić im na opuszczenie strefy spadkowej oraz nawiązanie rywalizacji z 15. w tabeli Bytovią Bytów. Oczywiście aby tak się stało, muszą także paść przychylne wyniki na pozostałych boiskach, co nie zmienia faktu, że dogodna okazja nadarza się właśnie w tej chwili.

Zespół z Grudziądza jest nie tylko ostatnią drużyną w tabeli, ale także najsłabiej wypadającą ekipą grającą na własnym terenie. Ich forma na przestrzeni ostatnich 5. kolejek także mówi wiele – 5 porażek i 10 straconych bramek. Możemy się spodziewać, że Zbigniew Smółka na pewno zrobi wszystko, aby tej serii nie przedłużyć.

 

porównanie drużyn w liczbach (statscore)

Zawody poprowadzi arbiter Łukasz Karski ze Słupska, a wspomagać na liniach będą go Dariusz Bohonos oraz Wiktor Wątroba. W roli sędziego technicznego obejrzymy Wojciecha Krztonia.


31. kolejka, EWINNER 2. liga

GKS Olimpia Grudziądz (19.) vs ZKS Olimpia Elbląg (17.)

Stadion Miejski, PIŁSUDSKIEGO 14, GRUDZIĄDZ
SOBOTA, 1 MAJA, godzina 17:00


Bezpłatna transmisja w mobilnej aplikacji eWinner oraz na platformie SPORTIZE po wykupieniu miesięcznego abonamentu (23,99 zł).


GŁÓWNYMI SPONSORAMI OLIMPII ELBLĄG SĄ: