Menu Zamknij

OLIMPIA vs MOTOR (2. Liga)

Pora przywitać nowy sezon na Agrykola 8. Pierwszych ligowych punktów zespół Łukasza Kowalskiego poszuka jutro w starciu z Motorem Lublin. Początek spotkania o 17:00.

Po kilkutygodniowej rozłące wracamy na A8, by ponownie emocjonować się meczami z Olimpią Elbląg w roli głównej. Lepszego zainaugurowania sezonu na własnym stadionie kibice nie mogli sobie wymarzyć. Po kilku latach ponownie zobaczą swoich ulubieńców w starciu z Motorem Lublin, czyli rywalem, który był ostatnim przystankiem przed stacją „2. Liga”. 

Obydwa zespoły rozpoczęły sezon od porażki. Motor uległ na własnym terenie Zniczowi 1:2, a Związkowi takim samym rezultatem zakończyli pojedynek w Suwałkach. Okazja na zdobycie pierwszych punktów nadarzy się jutro, a trener Kowalski jeszcze przed pierwszym gwizdkiem zapowiada ambitną walkę przez pełne 90 minut:

Drużyna jest zła na siebie za porażkę z Wigrami. Będziemy chcieli zmazać tę plamę w meczu z dobry rywalem. Jest w nas sportowa złość. Mówi się, że Motor chce zwojować tę ligę, chcemy ich sprowadzić na ziemię.

– mówił w rozmowie z portEl.pl.

Jutrzejsze zawody poprowadzi arbiter Piotr Idzik z Poznania, a wspomagać na liniach będą mu Dariusz Bohonos i Krystian Mucha. Arbitrem technicznym będzie Maciej Pełka.

 

2. kolejka, 2. liga

ZKS Olimpia Elbląg (12.) vs Motor Lublin (12.)

Stadion Miejski, ul. Agrykola 8
5 września, godzina 17:00

 

Kasy biletowe w dniu meczu będą nieczynne!

 

Sprzedaż biletów online na www.bilet.pax.pl trwać będzie do godziny 13:00 dnia meczowego.

WAŻNE: Każdy sektor ma przypisaną bramę wejściową: dla ŁUK oraz B3 – brama B3 od ul. Agrykola, dla A1 oraz VIP – brama B2 od ul. Agrykola, dla A2 brama B1 od ul. Wspólnej. Wejście od strony ul. Kościuszki przeznaczone jest tylko dla osób uprawnionych do przebywania w Strefie 0.

Otwarcie bram od strony ul. Agrykola oraz ul. Wspólnej nastąpi o godzinie 16:00.

Transmisję meczu można śledzić na platformie TVCOM.pl w systemie pay-per-view (koszt 15zł).