Menu Zamknij

OLIMPIA vs GARBARNIA (2. Liga)

Pora na ostatni już w tym roku mecz na własnym stadionie. Na Agrykola 8 ugościmy 15. w tabeli Garbarnię Kraków. Mecz zobaczycie za darmo nie tylko na platformie TVcom.pl, ale także facebookowym profilu TrusoTV oraz na 140. kanale telewizji Vectra.

Piłkarze Jacka Trzeciaka stają przed dogodną okazją poprawienia swojej sytuacji w tabeli 2. Ligi. Choć strefę spadkową opuścili wraz z ostatnim gwizdkiem arbitra podczas meczu ze Skrą, to zupełnie nikt niemiałby nic przeciwko, aby oddalić się od czerwonej kreski na jeszcze bezpieczniejszą odległość.

Garbarnia Kraków nie będzie łatwym przeciwnikiem, co nie oznacza, że Olimpia skazywana będzie na porażkę. Drużyna Łukasza Surmy najgorszy okres w sezonie zakończyła bezbramkowym remisem z Pogonią Siedlce, a w przedostatniej kolejce nawet zwyciężyła nad czerwoną latarnią ligi – Olimpią Grudziądz. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż Garbarze lepiej ze swoich obowiązków wywiązują się na stadionach rywali, kolejno: dwa zwycięstwa, dwa remisy zawdzięczają właśnie wizytom w gościach.

Niewątpliwym atutem najbliższego rywala Olimpii będzie mniejszy poziom zmęczenia. Garbarnia w przeciwieństwie do Związkowych podczas ostatniej, środowej kolejki pauzowała i mecz ze Zniczem Pruszków rozegra w innym terminie. Powodem odwołania spotkania był stan murawy, która najzwyczajniej w świecie nie nadawała się do gry.

Dobrą wiadomością dla kibiców Olimpii jest powrót pauzującego ostatnio za nadmiar żółtych kartek Klaudiusza Krasy. Złą informacją zaś jest ilość zawodników, którzy w przypadku otrzymania napomnienia od arbitra nie wybiorą się na ostatni mecz z rezerwami Śląska Wrocław.

Zawody poprowadzi arbiter Piotr Idzik z Poznania, a asystować na liniach będą mu Maciej Cebulski oraz Krystian Mucha. Sędzią technicznym będzie Marcin Szczerbowicz.


17. kolejka, 2. liga

ZKS Olimpia Elbląg (13.) vs Garbarnia Kraków (15.)

Stadion Miejski, agrykola 8, elbląg
sobota, 5 grudnia, godzina 12:00

 

Miło jest nam poinformować, iż transmisja ostatniego w 2020 roku meczu będzie w pełni darmowa dla wszystkich widzów odwiedzających platformę TVCOM.pl! Zawdzięczamy to Władzom Miasta Elbląg, którzy zostali oficjalnym sponsorem transmisji, dziękujemy!

Ponadto mecz zobaczycie na facebookowym profilu TrusoTV oraz 140. kanale telewizji Vectra. Zapraszamy przed ekrany!


Oficjalnymi sponsorami meczu z Garbarnią Kraków są:


Zgodnie z aktualnymi zasadami organizacji meczów w okresie epidemii COViD-19, mecz odbywa się bez udziału publiczności!

https://www.tvcom.pl/Gry/Sport-Pilkanozna/Liga-2-liga-pilka-nozna/