OLIMPIA vs BŁĘKITNI (2. Liga)

Nareszcie wracamy do gry! Po dwutygodniowej przerwie spowodowanej pauzą w 14. kolejce, Związkowi znowu zawalczą o bezcenne trzy punkty. W sobotę o godzinie 12:00 na Agrykola 8 zmierzymy się z Błękitnymi Stargard.

Przed pierwszym gwizdkiem sędziego, drużyna trenera Adama Topolskiego zajmuje 14. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 14 punktów. Łatwo zatem policzyć, że średnio mecze kończą z jednym punktem na koncie, lecz ich bilans spotkań delikatnie zaprzecza tej teorii: 4 zwycięstwa, 2 remisy oraz 8 porażek.

Ze względu na historię mecze z Błękitnymi Stargard zawsze wprawiają kibiców Olimpii w zakłopotanie i zmartwienie. Rywal wydawałoby się ze średniej półki, a jednak tylko raz w historii udało się Związkowym zdobyć komplet punktów w bezpośredniej rywalizacji przeciwko nim. Nawet wtedy (20 maj 2017r.) zwycięstwo zrodziło się w bólach, bo dopiero dzięki bramce Łukasza Pietronia z rzutu karnego w doliczonym czasie gry Olimpijczycy cieszyli się z wygranej, a przecież od 62. minuty grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Piceluka.

Teraz na Agrykola 8 przyjedzie drużyna głodna punktów, a przede wszystkim poprawy formy. Ostatnie występy Wojowników Pomorza zdecydowanie nie spełniają oczekiwań kibiców i trenera, dlatego tym bardziej motywacja zakończenia złej passy będzie podwójna. Wszystko podpowiada nam, że niewątpliwie czeka nas bardzo interesujący i zacięty pojedynek.

Zawody poprowadzi arbiter Szymon Lizak z Poznania, a asystować na liniach będą mu Maciej Cebulski oraz Maciej Śliwiński. W roli sędziego technicznego zobaczymy Łukasza Karskiego.

15. kolejka, 2. liga

ZKS Olimpia Elbląg (19.) vs KP Błękitni Stargard (14.)

Stadion Miejski, agrykola 8, elbląg
sobota, 28 listopada, godzina 12:00

Zgodnie z aktualnymi zasadami organizacji meczów w okresie epidemii COViD-19, mecz odbywa się bez udziału publiczności!

Posiadacze ważnych karnetów, którzy terminowo wysłali swoje dane do logowania na platformę TVcom.pl, otrzymają darmowe dostępy do transmisji.

Pozostałych kibiców zapraszamy na transmisję, którą można śledzić na platformie TVcom.pl w systemie pay-per-view (koszt 15zł).