Menu Zamknij

OLIMPIA vs OLIMPIA (2. Liga)

Czas na spotkanie z imienniczką z Grudziądza. Już jutro o godzinie 13:00 Związkowi ugoszczą na Agrykola 8 starą, dobrą znajomą – Olimpię Grudziądz.

W tym sezonie Biało-Zieloni przede wszystkim najwięcej kłopotów sprawiają, gdy swoje spotkania rozgrywają na boisku przeciwnika. Przed rozpoczęciem jutrzejszego meczu znajdują się na 14. miejscu w tabeli 2. Ligi mając w swoim dorobku 10. punktów, które zdobyli właśnie na wyjazdach. Zespół Pawła Crettiego swoje spotkania wygrywał przeciwko Stali Rzeszów (0:1), Lechowi II Poznań (1:2) oraz Pogoni Siedlce (0:1).

Jutrzejszy rywal Związkowych jest bardzo dobrze znany Sebastianowi Kamińskiemu, który w poprzednim sezonie reprezentował biało-zielone barwy na poziomie Fortuna 1. Ligi. Inna osobą, która także ma sporą wiedzę na temat przeciwnika, jest trener Jacek Trzeciak. Nowy szkoleniowiec Olimpii Elbląg prowadził ekipę z Grudziądza w 22. ligowych spotkaniach, jednak nie było mu dane dokończyć sezonu 2019/20 i opuścił województwo kujawsko-pomorskie zostawiając swój były klub na 9. miejscu w tabeli.

 


12. kolejka, 2. liga

ZKS Olimpia Elbląg (19.) vs GKS Olimpia Grudziądz (14.)

Stadion Miejski, agrykola 8, elbląg
sobota, 7 listopada, godzina 13:00

 

Zgodnie z aktualnymi zasadami organizacji meczów w okresie epidemii COViD-19, mecz odbywa się bez udziału publiczności!

 

Posiadacze ważnych karnetów, którzy terminowo wysłali swoje dane do logowania na platformę TVcom.pl, otrzymają darmowe dostępy do transmisji.

Pozostałych kibiców zapraszamy na transmisję, którą można śledzić na platformie TVcom.pl w systemie pay-per-view (koszt 15zł).