Menu Zamknij

MODERNIZACJA A8 ZALEŻY OD CIEBIE!

Drodzy Kibice i Sympatycy ZKS Olimpia Elbląg!

Zwracamy się do Was z prośbą o oddanie głosu w tegorocznym Budżecie Obywatelskim na projekt związany z modernizacją Stadionu Miejskiego przy ul. Agrykola 8. Nasz projekt złożony został w ramach zadań ogólnomiejskich i widnieje pod nr 22:

Budowa sanitariatu na terenie Stadionu Miejskiego, modernizacja kas biletowych, rewitalizacja nawierzchni od ul. Agrykola oraz budowa parkingu.

 

Głosowanie rusza od najbliższego poniedziałku 9 sierpnia i potrwa do 29 sierpnia! Głosy można oddawać:

– elektronicznie, przez stronę internetową: www.budzetobywatelski.elblag.eu, klikając na zamieszczony tam baner. Zachęcamy do tej najprostszej i najszybszej formy głosowania;

– tradycyjnie ze strony www.budzetobywatelski.elblag.eu można pobrać i wydrukować papierowe karty do głosowania. Są one dostępne w zakładce „Dokumenty do pobrania”;

– tradycyjnie poprzez karty do głosowania, które już od przyszłego tygodnia dystrybuowane będą w Biurze Podawczym Urzędu Miejskiego w Elblągu (ul. Łączności 1) oraz w Ratuszu Staromiejskim (ul. Stary Rynek 25), czyli w tych samych miejscach, co wnioski o ujęcie zadania w Budżecie Obywatelskim.

Serdecznie zachęcamy do oddania głosu na ten projekt, który w dużym stopniu poprawi funkcjonalność obiektu, na którym mecze rozgrywa nasza Olimpia!

Na meczach domowych Olimpii z Pogonią Siedlce (18 sierpnia) oraz Motorem Lublin (28 sierpnia) również będzie możliwość oddania głosu na ten projekt.

Z kibicowskim pozdrowieniem,
Stowarzyszenie Kibiców ZKS Olimpia Elbląg