Menu Zamknij

NABÓR DO ZŁOTEJ AKADEMII

Akademia ZKS Olimpia Elbląg zaprasza do wzięcia udziału w naborze do sekcji piłkarskiej. Pierwsze spotkanie połączone z testami sprawnościowymi odbędzie się już w najbliższą sobotę (8.02) o godzinie 10:30 w hali sportowej przy ul. Sienkiewicza 4.

Marzysz o rozpoczęciu swojej przygody z futbolem? Nie wiesz od czego zacząć? Te spotkania są właśnie dla Ciebie!

Dołącz do jedynej w województwie Warmińsko-Mazurskim akademii, która może poszczycić się Złotą Gwiazdką otrzymaną z ramienia Polskiego Związku Piłki Nożnej w nagrodę za utrzymywanie wysokiego poziomu i jakości szkolenia. Dzięki temu znaleźliśmy się w elitarnym gronie szkółek będących dla dzieci sprawdzonym miejscem do rozwijania swoich piłkarskich umiejętności.

Zapraszamy dzieci w wieku 6-13 lat na darmowe testy, podczas których będą mogli wykazać się przed wykwalifikowaną kadrą trenerską oraz sprawdzić swoje umiejętności piłkarskie.

Dziewięć rodzajów testów sprawności ogólnej i specjalnej dla czterech kategorii wiekowych (Skrzat, Żak, Orlik, Młodzik) przygotowali trenerzy akademii z myślą o młodych adeptach piłki nożnej:

Dla każdego rocznika zarezerwowaliśmy około 90 minut. Na chłopców będą czekały różne konkurencje takie jak prowadzenie piłki po slalomie, skoki w dal z miejsca, testy szybkości na odcinku 30 metrów, czy też oczywiście gra.

– poinformował trener koordynator Karol Przybyła.

Zgłoszenia należy wysyłać na adres koordynator@zksolimpia.pl

Wszyscy kandydaci zobowiązani są do zabrania ze sobą stroju sportowego wraz z obuwiem, ważnych badań lekarskich oraz w przypadku przynależności do innego klubu sportowego – jego zgodę na udział w testach.

Terminy spotkań w hali przy ul. Sienkiewicza 4 (IV Liceum Ogólnokształcące):

8 luty (sobota)
10:30 – rocznik 2013/14
12:00 – rocznik 2012

15 luty (sobota)
10:30 – rocznik 2009

22 luty (sobota)
10:30 – rocznik 2010/11
12:00 – rocznik 2008
13:30 – rocznik 2007