Menu Zamknij

MOTOR vs OLIMPIA (eWinner 2. Liga)

Pora na pierwszy wyjazdowy mecz rundy wiosennej. Tym razem piłkarze Jacka Trzeciaka kolejnych ligowych punktów poszukają w Lublinie w rywalizacji z Motorem, a wszyscy kibice będą mogli śledzić boiskowe wydarzenia na antenie TVP Sport, stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Stream. Początek meczu o godzinie 19:30.

Drużynę Olimpii czeka kolejny trudny pojedynek, choć Motor w przeciwieństwie do ostatnich rywali Związkowych, okupuje miejsca w środku tabeli, aniżeli w jej czołówce. Drużyna Marka Saganowskiego jako beniaminek eWinner 2. Ligi radzi sobie przyzwoicie, a na szczególną uwagę zasługuje ich dyspozycja na własnym stadionie. Ostatnią ligową porażkę na Arena Lublin odnieśli 4. października 2020 roku podczas wizyty drużyny z Kalisza, a więc ponad 5 miesięcy temu. Była to jedna z dwóch porażek, a z pozostałych domowych spotkań (7) zdołali uzbierać 15 punktów (łącznie na koncie mają ich 25). Po więcej interesujących statystyk zapraszamy do zakładki STATSCORE.

porównanie drużyn w liczbach (statscore)

Zawody poprowadzi arbiter Paweł Dziopak z Tychów, a na liniach będą asystować mu Zbigniew Szymanek oraz Sebastian Szczotka. Jako sędziego technicznego oglądać będziemy Karola Iwanowicza.


21. kolejka, ewinner 2. liga

Motor Lublin (10.) vs ZKS Olimpia Elbląg (14.)

arena lublin, stadionowa 1, lublin
czwartek, 11 marca, godzina 19:30


Transmisja na antenie TVP Sport, internetowej stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Stream.


Zobacz fotogalerię z pierwszego spotkania rozgrywanego przy Agrykola 8:

[ngg src=”galleries” ids=”52″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_width=”260″ thumbnail_height=”180″]

GŁÓWNYMI SPONSORAMI OLIMPII ELBLĄG SĄ: