Menu Zamknij

Masz ważny bilet? Zabierz ze sobą dzieci na mecz!

Hej Rodzice, Opiekunowie, Babcie, Dziadkowie! Właśnie startuje sprzedaż biletów na sobotni mecz z Garbarnią a my mamy dla Was niespodziankę!

Dzień dziecka zbliża się wielkimi krokami! To świetna okazja aby zabrać na mecz swoje pociechy! Tym razem możecie zrobić bez żadnych dodatkowych opłat! Mało tego! Przewidzieliśmy atrakcje niespodzianki dla najmłodszych!
 
Masz ważny karnet lub bilet na mecz z Garbarnią? Masz również pod opieką dziecko do rocznika 2010 włącznie? Może wejść z Tobą na trybunę A1 lub A2 za totalną darmoszkę!
 
Sportowe emocje, głośny doping a może buźka wymalowana w żółto-biało-niebieskie barwy? To wszystko, a nawet więcej może czekać Twoją pociechę już w najbliższą sobotę!
 
Co należy zrobić aby wprowadzić dziecko na stadion? Wystarczy, że zabierzecie ze sobą legitymację, która potwierdzi, że owy młody kibic urodził się w 2010 roku lub później!
 
Dzień dziecka już za kilka dni! Jesteś dziadkiem, rodzicem, opiekunem? Może ciocią albo wujkiem? Możesz być również starszym bratem albo siostrą! Masz fantastyczną okazję, aby zabrać młodego człowieka na mecz i zaszczepić w nim miłość do OIimpii!
 
To co? Widzimy się na stadionie!
 

Ważna informacja:

Podczas spotkań z Garbarnią Kraków i GKS-em Jastrzębie będzie wyłączona trybuna B3. Masz karnet na „betrójkę”? Nic straconego! Bez problemu wejdziesz z nim na trybunę A1 lub A2! Wystarczy, że zabierzesz go ze sobą!