Menu Zamknij

Majówka z Orlenem

„Odbierz tyle punktów VITAY, ile masz w programie innej stacji” zachęca ORLEN w najnowszej kampanii reklamowej skierowanej do nowych uczestników Programu VITAY. Zapraszamy wszystkich kierowców do dołączenia do grona klientów stacji ORLEN, oferując na start tyle samo punktów lojalnościowych, ile uzbierali w programie konkurencyjnej sieci. Ale w ORLEN VITAY zyskują wszyscy! Na majówkę przygotowaliśmy dla każdego uczestnika Programu VITAY atrakcyjną promocję z hot dogiem lub kawą za darmo.

W ORLENIE odliczamy już czas do majówki. Dla wszystkich uczestników Programu VITAY proponujemy majówkową promocję, która zacznie się już 28 kwietnia i potrwa aż do 7 maja. Wystarczy zatankować minimum 30 litrów paliwa na stacji ORLEN (nie obejmuje paliwa LPG), skorzystać z kuponu w aplikacji ORLEN VITAY i odebrać darmowego hot doga lub kawę. Kampania promująca ofertę majówkową obecna będzie w TV, internecie, radio, prasie oraz na stacjach paliw. Więcej szczegółów na temat promocji na stronie stopcafe.pl.

Klienci, którzy do tej pory nie byli uczestnikami Programu VITAY, a zarejestrują się w aplikacji w ww. terminie, również mogą skorzystać z promocji ORLENU na majówkę.

Co więcej, ORLEN wprowadza niespotykaną do tej pory na rynku paliwowym ofertę dla nowych uczestników Programu – „Odbierz punkty w promocji VITAY”. Promocja zachęca do korzystania ze stacji ORLEN i otrzymania na start punktów w ORLEN VITAY, po okazaniu salda punktowego w programie lojalnościowym innej stacji. Kampania skierowana jest do nowych klientów, którzy dotychczas korzystali z konkurencyjnych stacji. Po zarejestrowaniu się do promocji klient, który będzie tankować i robić zakupy na stacjach ORLEN, zyska tyle samo punktów VITAY, ile miał zebranych w programie innej stacji. Oczywiście nie tracąc swoich starych punktów. Na spełnienie warunków zakupowych klient ma
3 miesiące od daty rejestracji w promocji. W zależności od ilości punktów, które klient chciałby otrzymać w Programie VITAY, ma do spełnienia różne warunki zakupowe dotyczące tankowania paliwa i zakupów w sklepie na stacjach ORLEN. Maksymalna liczba punktów do przeniesienia wynosi 100.000 na jednego klienta. Promocja trwa od 28 kwietnia do 31 sierpnia br. Rejestracja do promocji trwa do 31 maja br. albo do wyczerpania puli 500.000.000 punktów VITAY.

Do przejścia do ORLEN VITAY zachęca w spotach telewizyjnych i radiowych sam Robert Kubica.
– Zależało nam na stworzeniu angażującej, atrakcyjnej komunikacji, która przyciągnie uwagę nowych klientów. Siłą reklamy „Odbierz punkty w promocji VITAY” jest zarówno mocna oferta, jakiej jeszcze nie było w naszej branży, ale także humorystyczny scenariusz. Wszyscy klienci przenoszą punkty do ORLEN VITAY. Nieważne, ile masz zebranych punktów na innej stacji, na ORLENIE jesteś mile widziany i dostaniesz tyle samo punktów, ile masz w programie lojalnościowym innej sieci paliwowej – podkreśla Magdalena Cybula, Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu w PKN ORLEN.   

Szczegóły promocji dla nowych uczestników programu VITAY dostępne są na stronie program.vitay.pl. Kampania będzie realizowana w TV, Internecie, radio i w prasie. Koncept kreatywny kampanii „Odbierz punkty w promocji VITAY” oraz „Majówka” stworzyła agencja reklamowa Grey. Reżyserem spotu telewizyjnego „Odbierz punkty” jest Michał Sabliński. Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Sigma Bis.