Menu Zamknij

ŁUKASZ KOWALSKI KOŃCZY PRACĘ PRZY A8

Dzisiaj (5 października 2020r.) z przyczyn rodzinnych za porozumieniem stron, Klub rozwiązał umowę z trenerem Łukaszem Kowalskim.

Łukasz Kowalski objął zespół na początku lipca bieżącego roku i poprowadził Olimpię w 13 spotkaniach. Trenerowi dziękujemy za czas spędzony przy Agrykola 8 i życzymy powodzenia na dalszym etapie trenerskiej kariery.

W tej sytuacji do czasu zakontraktowania nowego szkoleniowca, funkcję pierwszego trenera obejmie dotychczasowy asystent Dariusz Kaczmarczyk.

1 Komentarz

  1. Yuki

    Myślę mimo że nie byłem zwolennikiem zatrudnienia Kowalskiego, że najmniej winy w tym całym rozgardiaszu jest byłego trenera .Trzeba było namówic na pozostanie w Olimpii przynajmniej Kuczałka ,Szupryta i Demianiuka.Dzisiaj bysmy byli w przodzie tabeli.Teraz nie ma co biadolic .Tylko brac sie do roboty póki jest szansa jak widac z tabeli.W każdym bądz razie trzeba postawic sprawy jasno w Ratuszu .Niech modernizuja stadion i wiecej dotacji na Olimpię niech z naszych podatków bedzie przeznaczone.Pózniej jak juz stadion bedzie zmodernizowany.To utworzyc SA .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *