Menu Zamknij

Kup bilet na ostatni domowy mecz sezonu!

Jutro (środa, 15.05) rusza stacjonarna sprzedaż biletów na nadchodzący mecz z Polonią Bytom. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem sprzedaży.

Sprzedaż biletów odbywać będzie się w kasie biletowej przy ul. Agrykola w środę, czwartek i piątek w godz. 16.00 – 19.00, a także w Sklepie Olimpijczyk (ul. 12 lutego 23c) od 11.00 do 17.00, zaś w dniu meczu w kasie biletowej przy ul. Agrykola. od godz. 16:00.

BILETY

Już dziś (14.05) bilety można kupić online: www.bilet.pax.pl – przy zakupie biletów i wprowadzeniu danych samodzielnie przez internet trzeba udokumentować swoją tożsamość przy wejściu na stadion i musi być ona zgodna z tym co jest na wydrukowanym bilecie.

Zachęcamy wszystkich do zakupu biletów uprzednio wcześniej drogą elektroniczną (sprzedaż w systemie do piątku do 21.00 w cenie przedsprzedaży). W ten sposób możecie skorzystać z ulg, a także pomóc usprawnić ruch w bramach wejściowych w dniu meczu. Z góry dziękujemy!

W przedsprzedaży mamy dla Was niespodziankę! Bilety można będzie nabyć z większą zniżką! 

CENA:

 • A1, A2, B3 i ŁUK: 10 zł

 • VIP: 50 zł

Promocja obowiązuje wyłącznie w przedsprzedaży: stacjonarnie w środę, czwartek i piątek!

Co zrobić aby korzystać z tej okazji? Należy posiadać aktywną Aplikację Olimpii Elbląg i mieć na koncie co najmniej 30 punktów. 1 konto w Aplikacji = 1 bilet! Aplikacja będzie sprawdzana również przy wejściu na stadion!
 
Przed nami ostatni mecz sezonu, zapełnijmy A8 i z głośnym dopingiem ponieśmy Związkowych do zwycięstwa w drodze do utrzymania!


Ceny biletów w przedsprzedaży (młodzież i kobiety/ senior 65+ / normalne / *ze zniżką dla posiadaczy Aplikacji):

 • A1, A2 i B3: 10 zł / 15 zł / 20 zł / *10zł
 • VIP: 30 zł / 50zł / 75zł / *50zł
 • ŁUK: 10 zł / 15 zł / 20 zł / *10zł

Ceny biletów w dniu meczu: (młodzież i kobiety / normalne):

 • A1, A2 i B3: 20 zł / 30 zł
 • VIP: 50 zł / 100 zł
 • ŁUK: 20 zł / 30 zł

ULGI:

Dzieci do lat 6 wchodzą za darmo pod warunkiem, że są pod opieką rodzica (lub opiekuna prawnego), który ma ważny bilet lub karnet. Ulga dotyczy dzieci w wieku 7-18 lat (do rocznika 2006) oraz seniorów 65+ (od rocznika 1959). Ulga przysługuje również kobietom w każdym wieku. Prosimy i uczulamy o zabranie ze sobą dokumentu weryfikującego ulgę (dowód osobisty, legitymacja) – gdyż osoby kupujące bilet ulgowy nie posiadający dokumentu nie będą wpuszczani.

Bilety dla zawodników Akademii Olimpii Elbląg: zapotrzebowanie na wejściówki dostarcza Trener do czwartku (16 maja 2024) mailowo do godziny 24.00.  Na jednego zawodnika przypada jeden opiekun prawny. Nie ma możliwości dostarczania list w późniejszym terminie. Od piątku trzeba już zakupić sobie bilet w normalnych cenach. Bilety będą wydawane tylko na trybunę B3!

SEKTORY I BRAMY

SEKTORY I BRAMY

 • A1 – ul. Agrykola
 • A2 – ul. Wspólna*
 • VIP – ul. Kościuszki (od strony toru „Kalbar”)
 • B3 – ul. Agrykola (od strony Sportowej Szkoły Podstawowej nr 3)

* W przypadku wizyty kibiców drużyny przyjezdnej, wejście na sektor A2 odbywać się będzie bramą od strony ul. Kościuszki (od strony toru KALBAR).