Menu Zamknij

KOLEJNY DOBRY MECZ JUNIORÓW

Kolejną grę kontrolną mają za sobą zawodnicy Olimpii Elbląg z rocznika 2004. Po zwycięstwie w minionym tygodniu nad Lechią Gdańsk, nasz zespół wybrał się do Gdyni, aby zmierzyć się z tamtejszą Arką.

Niedzielne spotkanie miało bardzo żywiołowy przebieg i obfitowało w wiele dogodnych sytuacji bramkowych dla naszego zespołu. Niestety tego dnia celowniki młodych piłkarzy Olimpii były nieodpowiednio skalibrowane, efektem czego była tylko jedna zdobyta bramka i zakończenie spotkania wynikiem remisowym.

To kolejny dobry mecz w wykonaniu zespołu. Na tle klasowego przeciwnika cała drużyna zaprezentowała się naprawdę bardzo dobrze. Wynik choć nie był najważniejszy, bo to tylko gra kontrolna, powinien być zdecydowanie lepszy, bowiem nie wykorzystaliśmy kilku znakomitych okazji do zdobycia bramki.

– skomentował trener Karol Przybyła.

Zanim na dobre rozpocznie się liga, w kalendarzu pozostaje jeszcze kilka sparingów. Najbliższy został zaplanowany na najbliższą niedzielę na boisku przy ul. Skrzydlatej, gdzie Juniorzy Młodsi sprawdzą swoje umiejętności na tle A-klasowego Zalewu Frombork. Początek rywalizacji o godzinie 16:00.

 

Arka Gdynia 1:1 ZKS Olimpia Elbląg
bramka: Marek Nowakowski

Skład Olimpii: Olejniczak (46’ Szymonowicz), Gorzycki, Panek,  Redesiuk (60’ Topolewski), Jaskólski, Płaza, Szantyr (Godlewski), Winiarski, Kozera, Mowczyn, Nowakowski

 

Lista pozostałych gier kontrolnych:

  • 23 luty: vs Zalew Frombork (Klasa A, grupa: warmińsko-mazurska II)
  • 1 marzec: vs Huragan Morąg (Junior Młodszy)
  • 8 marzec: vs Gedania Gdańsk (Junior Młodszy)