Menu Zamknij

KAROL STYŚ WRACA NA A8

Minęło prawie 11 lat od kiedy ostatni raz Karol Styś wystąpił na Agrykola 8 w żółto-biało-niebieskich barwach. Teraz wychowanek Olimpii Elbląg wraca do miejsca, które jest najbliższe jemu sercu.

Karol Styś, to urodzony 11 czerwca 1990 roku skrzydłowy, który ma za sobą także występy w roli napastnika. Dwa ostatnie sezony spędził w czwartoligowym zespole Gedanii Gdańsk, a w jego CV znajdują się także takie kluby jak m.in. Concordia Elbląg, Kaszubia Kościerzyna czy Barkas Tolkmicko.

Jestem przygotowany na wszystko i nic mnie nie zaskoczy. Na pewno nie czuje się tylko rezerwowym. Nie przyszedłem tutaj, by grać tylko jako zmiennik i dla mnie nie ma znaczenia, że jeszcze przed chwilą grałem w IV czy III lidze, tylko gdzie jestem dzisiaj, jak się czuję i wyglądam na boisku. Nie ma strachu. Czy widzę rywalizację u chłopaków w szatni? Oczywiście, że tak, ale na pewno nie jest ona taka, której nie potrafiłbym zwyciężyć.

To tylko fragment rozmowy, którą dzisiaj wspólnie przeprowadziliśmy. Cały wywiad z Karolem ukaże się w niedalekiej przyszłości na naszej stronie.

Karol, dobrze Cie tutaj widzieć. Witamy w domu!