Menu Zamknij

JUNIORZY PONOWNIE Z WYGRANĄ

Podopieczni trenera Karola Przybyły zbliżają się do końca okresu przygotowawczego. Wczoraj (23.02) swoją kolejną grę kontrolną rozegrali z A-klasowym Zalewem Frombork.

W tym meczu zawodnicy z rocznika 2004 mogli liczyć na drobne wsparcie ze strony rok starszych kolegów, także występujących w kategorii Juniora Młodszego. Mimo to, spotkanie źle się rozpoczęło dla Elblążan i po nieporozumieniu defensywy, to goście mogli cieszyć się z objęcia prowadzenia. Niewiele później wynik spotkania wyrównał Bartek Gorzycki, któremu asystował po ładnej akcji Wiktor Topolewski. Mimo, że gra układała się cały czas pod dyktando Olimpijczyków, to ponownie na prowadzenie, po trafieniu z rzutu karnego, wyszli goście. Do przerwy wynik już nie uległ zmianie.

Po zmianie połów dominacja Olimpii wzrastała z minuty na minutę, czego efektem było trafienie Konrada Łabeckiego oraz dublet w wykonaniu Dawida Panka, który ustalił wynik spotkania na 4:2.

Kolejną grę sparingową nasz zespół rozegra w niedzielę 1 marca, a rywalem Olimpii na stadionie przy ul.Skrzydlatej będzie Huragan Morąg.

ZKS Olimpia Elbląg 4:2 (1:2) Zalew Frombork

Skład Olimpii: Szymonowicz, Gorzycki, Panek, Redesiuk (kontuzja; Pluciński), Topolewski, Jaskólski, Płaza, Szantyr (Łabecki), Godlewski, Nowakowski (Filipczyk)

Lista pozostałych gier kontrolnych:

  • 1 marzec: vs Huragan Morąg (Junior Młodszy)
  • 8 marzec: vs Gedania Gdańsk (Junior Młodszy)