Menu Zamknij

JUNIORZY MŁODSI LEPSI OD LECHII GDAŃSK

Drugi sparing i ponownie zwycięstwo. Taką serią mogą pochwalić się podopieczni trenera Karola Przybyły, którzy tym razem w meczu kontrolnym odnieśli pewne zwycięstwo nad Lechią Gdańsk.

Do objęcia prowadzenia przez Olimpię wystarczyło 25 minut. Dośrodkowanie piłki z rzutu wolnego przez Adriana Szantyra trafiło do Dominika Kozery, a ten pewnym uderzeniem głową pokonał bramkarza gości. Na kolejne bramki musieliśmy poczekać do drugiej części spotkania, ale było warto.

Najpierw po świetnym podaniu Marka Nowakowskiego do siatki trafił Adrian Szantyr, następnie ten sam zawodnik doskonale obsłużył Kozerę, który zdobył swoją drugą bramkę w tym meczu. Rywali dobił Dawid Winiarski, który ustawił wynik spotkania po indywidualnym rajdzie zakończonym mocnym uderzeniem.


ZKS Olimpia Elbląg 4:0 Lechia Gdańsk
bramki: Dominik Kozera x2, Adrian Szantyr, Dawid Winiarski

Skład: Szymonowicz (45’ Lechowid), Gorzycki, Panek, Redesiuk, Jaskólski (46’ Filipczyk), Nowakowski, Szantyr, Winiarski, Godlewski (46’ Mowczyn), Kozera, Płaza (65′ Łabecki)

Kolejne spotkanie kontrolne drużyna rozegra na wyjeździe z innym rywalem reprezentującym Trójmiasto – Arką Gdynia. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 16 lutego na boisku w Gdyni.

  • 15 luty: vs Arka Gdynia (Junior Młodszy) w Gdyni
  • 23 luty: vs Jaguar Gdańsk (Junior Młodszy)
  • 1 marzec: vs Huragan Morąg (Junior Młodszy)
  • 8 marzec: vs Gedania Gdańsk (Junior Młodszy)
  • 15 marzec: vs Zalew Frombork (Klasa A, grupa: warmińsko-mazurska II)