Menu Zamknij

IV EDYCJA OLIMPIA CUP

Młodzi adepci akademii Olimpii Elbląg wcale nie chcą być gorsi od seniorów i podobnie jak oni w nowy rok wchodzą z pełnym zaangażowaniem. W najbliższą sobotę (11.01) odbędzie się turniej dla chłopców z rocznika 2010 – Olimpia Cup.

Zabawa rozpocznie się o godzinie 9:00, a jej koniec planowany jest w okolicach 17:00. W hali Centrum Sportowo-Biznesowego pojawi się łącznie 10 zespołów, które najpierw zostaną podzielone na dwie grupy, by następnie rywalizować ze sobą systemem „każdy z każdym”. W drugiej fazie turnieju drużyny będą walczyć ze sobą o poszczególne miejsca.

– To już czwarty turniej z cyklu „Olimpia Cup” dla rocznika 2010. Zabawa cieszy się ogromnym zainteresowaniem, czego świadectwem jest fakt, że lista uczestników zamknęła się po trzydziestu minutach od ogłoszenia zapisów. Na sukces zawodów składa się przede wszystkim zaangażowanie rodziców, których pomoc logistyczno-organizacyjna była nieodzowna w poprzednich edycjach, także w nadchodzącej.

– powiedział Damian Ziemiańczyk, trener Olimpii rocznika 2010.

W ubiegłbym roku ze zwycięstwa cieszyli się Żółto-Biało-Niebiescy, którzy w tegorocznej edycji będą mierzyli się m.in. z zespołami z Osic, Pasłęka czy Elbląga.

– Sukcesem tych turniejów jest również fakt, że każdy zawodnik wraca do domu zadowolony i uśmiechnięty, bez względu na końcowy wynik. W imieniu organizatorów, ale przede wszystkim samych zawodników, serdecznie zapraszamy kibiców, którzy chcą zobaczyć zmagania młodych zawodników z rocznika 2010

– podsumował trener Damian Ziemiańczyk.