Menu Zamknij

INFORMACJA DOT. MECZU Z UDZIAŁEM KIBICÓW

Informujemy, że najbliższy mecz na Stadionie Miejskim przy ul. Agrykola 8 przeciwko Błękitnym Stargard (27 czerwca, godzina 16:00), prawdopodobnie odbędzie się z udziałem publiczności. W tym momencie Klub czeka na wyrażenie zgody od Polskiego Związku Piłki Nożnej na organizację zawodów.

Główne kryteria, które musimy wspólnie spełnić, by mecz odbył się zgodnie z regulaminem oraz zachowaniem zasad bezpieczeństwa:

– maksymalne zapełnienie każdego sektora to wartość 25% jego pojemności;
– zachowanie maksymalnie możliwych odległości pomiędzy kibicami (co czwarte miejsce na widowni, w rzędach naprzemiennie – wzór szachownicy);
– dezynfekcja rąk oraz zakrywanie ust i nosa;

Pierwszeństwo wstępu na teren stadionu mają posiadacze karnetów, lecz w pierwszej kolejności potrzebujemy Waszego potwierdzenia przybycia na A8. W tym celu wykonaj następujące kroki:

  1. Wyślij maila na adres bilet@zksolimpia.pl;
  2. W treści wiadomości potwierdź swoje przybycie oraz podaj niezbędne dla nas dane: Imię i nazwisko, numer karty kibica (znajduje się obok kodu kreskowego) i rodzaj nabytego karnetu (ŁUK+PROSTA, PROSTA, VIP);

Na Wasze potwierdzenia czekamy do czwartku (25 czerwca) do godziny 15:00. Każdy posiadacz karnetu, który nie wyśle powyższych danych, nie będzie mógł wejść na teren obiektu.

Ten proces jest konieczny, gdyż pozwoli on poznać pozostałą ilość wolnych miejsc, które zostaną wdrożone do sprzedaży w piątek (26 czerwca) dla pozostałych kibiców. O miejscu i godzinach sprzedaży poinformujemy w następnym komunikacie.

Uwaga! Na najbliższe spotkanie planowane jest otwarcie trybun A1, A2, ŁUK, B3 oraz VIP. Właściciele karnetów „ŁUK+PROSTA” oraz „PROSTA” mają możliwość wyboru zajęcia miejsca na trybunach ŁUK, B1, A1 lub A2. Każdy zainteresowany zajęciem miejsca na konkretnej trybunie, proszony jest o dodanie takiej informacji w treści maila.

Czekamy na Wasze wiadomości!

AKTUALIZACJA: Posiadacz karnetu, który nie może zjawić się na meczu, proszony jest o wysłanie wiadomości, w celu otrzymania darmowego dostępu do transmisji LIVE na TVcom.pl.

Jak otrzymać dostęp?

  1. Wyślij do nas wiadomość na adres bilet@zksolimpia.pl w tytule wpisując „KARNET – TVCOM”;
  2. W treści maila zamieść niezbędne dla nas informacje: Imię i nazwisko, numer karnetu (znajduje się obok kodu kreskowego), a także nazwę twojego loginu na platformie TVCOM.pl wraz z adresem e-mail, który został użyty podczas zakładania konta. W jaki sposób je utworzyć dowiesz się klikając tutaj.

2 Komentarze

  1. grinngo

    Gdzie ogłosiliście taki komunikat? Tylko na swojej stronie? Co jeśli ktoś kupił karnet a nie czyta tej strony?Ktoś o tym pomyślał. Wyobrażacie sobie minę osoby z karnetem chcącą wejść na mecz ..i usłyszy że nie może? Myślicie że kupi na następny sezon karnet? Zarządzaniem tym klubem leży na maxa już od podstaw

  2. Yoannick

    A kto będzie chciał kupić karnet na mecze klubu, który zwalnia trenera, bo trener gra o awans i wstawia słupa, który wystawia słabszy skład żeby przegrywać mecze?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *