Menu Zamknij

HUTNIK vs OLIMPIA (eWinner 2. Liga)

Czas na rewanż za nieszczęśliwą porażkę (0:1) w starciu z Hutnikiem Kraków przy Agrykola 8. Już jutro o godzinie 16:00 piłkarze Jacka Trzeciaka zagrają na stadionie Hutnika, tym samym rozpoczynając bardzo wymagający piłkarski tydzień, bowiem Związkowych czekają 3 trudne spotkania na przestrzeni 7 dni.

Czeka nas prawdziwa walka o pozostanie w eWinner 2. Lidze. Zarówno Olimpia jak i Hutnik nadal nie mają gwarancji pozostania na poziomie centralnym i każdy kolejny mecz może mieć bardzo duży wpływ na końcowy układ w tabeli.

Będzie to także okazja dla Olimpii na zrewanżowanie się za felerną porażkę z jesieni. Wtedy Hutnicy dzięki bramce Patryka Kielisia z 84. minuty meczu zwyciężyli przy Agrykola 8 notując pierwszą wyjazdową wygraną w sezonie.

Aktualnie beniaminek eWinner 2. Ligi po długim okresie spędzonym w czerwonej strefie wydostał się z dołka, choć nie oddalił się od „kreski” na bezpieczną odległość. Ich przewaga punktowa nad Olimpią oraz rezerwami Lecha wynosi tylko 2 „oczka”. Ponadto wciąż szwankuje ich organizacja w defensywie, a liczba 53. straconych bramek jest najgorszą spośród wszystkich zespołów.

Niestety Związkowi także mają swoje problemy. Wiemy, że w Nowej Hucie nie pojawią się Kamil Wenger oraz Patryk Burzyński, których z gry eliminują kartki. Co ciekawe dla Wengera będzie to pierwsza pauza od 23. kolejki sezonu 2018/2019 i tym samym kończy niesamowitą passę 75. rozegranych pełnych meczów.

 

porównanie drużyn w liczbach (statscore)

Więcej ciekawych statystyk znajdziecie klikając u góry w panel 2. Liga > STATSCORE na naszej stronie. W tym miejscu możecie także śledzić przebieg meczu LIVE, do czego gorąco zachęcamy!

Zawody poprowadzi arbiter Konrad Gąsiorowski z Białej Podlaskiej, a asystować na liniach będą Paweł Smyk oraz Maciej Kosarzecki. Sędzią technicznym będzie Robert Marciniak.


26. kolejka, EWINNER 2. liga

KS Hutnik Kraków (16.) vs ZKS Olimpia Elbląg (18.)

Stadion Miejski, Ptaszyckiego 4, Kraków
sobota, 10 kwietnia, godzina 16:00


Bezpłatna transmisja po zarejestrowaniu się w aplikacji eWinner. Instrukcję instalacji znajdziecie tutaj.


GŁÓWNYMI SPONSORAMI OLIMPII ELBLĄG SĄ: