Menu Zamknij

HADM GRAMATOWSKI SPONSOREM AKADEMII

Niezmiernie miło jest nam poinformować, iż Autoryzowany Dealer marek KIA, SKODA oraz CITROEN – HADM Gramatowski został oficjalnym sponsorem Akademii Olimpii Elbląg. Witamy w drużynie!

Do żółto-biało-niebieskiej rodziny dołącza kolejny, wyjątkowy sponsor. HADM Gramatowski to – Autoryzowany Dealer marek SKODA, KIA w Starogardzie Gdańskim oraz SKODA i CITROEN w Elblągu. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, HADM Gramatowski wyposażył swoje usługi o Wypożyczalnię Samochodów, Blacharnio-Lakiernię oraz Sprzedaż Samochodów Używanych z Gwarancją. Ich rewelacyjne wyniki sprzedażowe i wysoka jakość obsługi klienta pozwoliły im na uzyskanie tytułu Dealera Roku 2016 w marce KIA.

Cieszymy się, że pomimo tych trudnych dla wszystkich firm czasów, znajdują się osoby skłonne i chętne pomagać innym, a tym bardziej jesteśmy szczęśliwi, że młodzi zawodnicy Akademii Olimpii Elbląg będą otrzymywać dodatkowe wsparcie ze strony tak uznanej w regionie marki jaką jest HADM Gramatowski.


Świąteczna PROMOCJA w salonach HADM Gramatowski!

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenie, przygotowaliśmy specjalną promocje dla klientów, którzy właśnie planują zmianę samochodu.

Do każdego używanego auta Klient otrzymuje od nas wymianę oleju za 1zł!

Oferta jest ograniczona czasowo i trwa do 24.12.2020 roku.

Nie zwlekaj 😉
Poczuj magię tych świąt już teraz 🙂
Ponadto Klient, który będzie zainteresowany naszą ofertą na hasło „OLIMPIA ELBLĄG” otrzyma specjalny upominek! Więcej informacji u naszych doradców.

Zapraszamy do kontaktu:
Starogard Gdański – tel. 720 820 347
Elbląg – tel. 733 433 658