Menu Zamknij

GRALI JUNIORZY I TRAMPKARZE (2-3.04)

fot. Olimpia Elbląg 2007

Zapraszamy na raport z piłkarskich boisk, na których gościły młodzieżowe zespoły Akademii Olimpii Elbląg. Znajdziecie tutaj wyniki, strzelców bramek, zdjęcia, a także aktualną tabelę dla poszczególnych roczników (po kliknięciu w kategorię).


ROCZNIK 2008
(KONRAD WASILEWSKI, PATRYK SZYMIK)

3. KOLEJKA, C2 TRAMPKARZ (EKSTRAKLASA)
NIEDZIELA, 3 KWIETNIA, GODZINA 12:30

ZKS Olimpia Elbląg 1:6 MMKS Concordia Elbląg

1:0 – 5′ – Paweł Barc

Następny mecz: Stomil Olsztyn SA vs ZKS Olimpia Elbląg (10.04, godzina 13:00)


ROCZNIK 2007
(RAFAŁ STARZYŃSKI)

3. KOLEJKA, C1 TRAMPKARZ (EKSTRAKLASA)
SOBOTA, 2 KWIETNIA, GODZINA 11:00

UKS Mały Jeziorak Iława 2:5 ZKS Olimpia Elbląg

1:1 – 32′ – Adam Rychter
1:2 – 42′ – Dawid Czapliński
2:3 – 55′ – Krystian Kiełpiński
2:4 – 75′ – Adam Rychter
2:5 – 80′ – Maciej Patalas

Mecz od początku nie był w naszym wykonaniu dobry, pomimo optycznej przewagi graliśmy zbyt niecierpliwie, niedokładnie, chaotycznie tak jak życzyli sobie tego gospodarze. Mając w pierwszej połowie wiele stałych fragmentów gry w postaci rzutów rożnych i rzutów wolnych, żadnego nie zdołaliśmy zamienić na bramkę, natomiast gospodarze swój pierwszy rzut rożny w 16 minucie wykorzystali i wyszli naprowadzenie. Do remisu doprowadziliśmy w 32 minucie kiedy to Adam Rychter sfinalizował podanie Maksa. W drugiej połowie szybko bardzo ładną bramką na prowadzenie wyprowadził nas Dawid Czapliński po podaniu Adama Podkalickiego. Niestety fatalny błąd przy otwarciu gry od bramki w 48 minucie zakończył się faulem w naszym polu karnym, a stały fragment pewnie wykorzystali gospodarze. Od tego momentu strzelali już tylko Olimpijczycy, a dokładnie Krystian Kiełpiński z karnego, którego sam wywalczył, Adam Rychter głową po dośrodkowaniu Natana Pawłowskiego oraz Maciek Patalas po podaniu Ksawerego Kościuka.

Podsumowując, przez większość spotkania nasza gra pozostawiała wiele do życzenia, niestety nie prezentowaliśmy się na miarę naszych umiejętności. Graliśmy zbyt chaotycznie, przewidywalnie, nieskutecznie, nie potrafiliśmy w pełni kontrolować wydarzeń na boisku i z tego jesteśmy z pewnością niezadowoleni. Nie zmienia to jednak faktu, że byliśmy zespołem lepszym od gospodarzy i wygraliśmy zasłużenie, ale sam styl gry chcemy mieć na wyższym poziomie. W następnym tygodniu z pewnością poświęcimy na te elementy sporo czasu.

Następny mecz: ZKS Olimpia Elbląg vs SMP Żuri Olsztyn (19.04, godzina 13:00)


ROCZNIK 2005
(WŁADYSŁAW OBRĘBSKI)

3. KOLEJKA, B1 JUNIOR MŁODSZY (EKSTRAKLASA)
SOBOTA, 2 KWIETNIA, GODZINA 11:00

DKS Dobre Miasto 0:2 ZKS Olimpia Elbląg

0:1 – 69′ – Maciej Tobojka
0:2 – 74′ – Szymon Szopiński

Następny mecz: GKS Mamry Giżycko vs ZKS Olimpia Elbląg (09.04, godzina 11:00)