Menu Zamknij

GRAŁA AKADEMIA (30.01)

Ostatni weekend stycznia za nami, zatem sprawdźmy, co podczas niego działo się w naszej Akademii.

ROCZNIK 2012 (T. WIERCIOCH, D. ZIEMIAŃCZYK)

Rocznik 2012 miał pracowity weekend. Grupa „biała” pojechała na turniej halowy do Dzierzgonia, gdzie rozegrała mecze z zespołami Powiśla Dzierzgoń i AP Polonia Pasłęk. Natomiast „żółci” rozegrali grę wewnętrzną z rocznikiem 2011, który reprezentowała grupa „biała”.

Musimy grać jak najczęściej i jak najwięcej, żeby czuć rywalizację i poznawać inne zespoły oraz ich styl gry. Widać było dużo walki, dużo zaangażowania i wiele bramek.

– Tomasz Wiercioch.


ROCZNIK 2009 (M. SZPILA, T. GAPSKI)

W sobotę chłopcy wzięli udział w meczu sparingowym przeciwko kolegom z AP Polonia 2018 Pasłęk. Spotkanie podzielono na trzy tercje po 25 minut.

Skład: Podwojewski Łukasz, Stolarski Aleksander, Kłoczko Bartosz, Jonik Marek, Woliński Tymon, Grzegorek Piotr, Żołędziewski Czesław, Zieliński Jakub, Wiktoruk Bartosz, Urbański Szymon, Potorski Mateusz, Miałdun Mateusz, Łada Tomasz, Burnos Mikołaj, Bąk Błażej, Kiejdo Franciszek, Wawrzykowski Jakub, Brzeski Miłosz.

Bardzo podobało mi się zaangażowanie zawodników w dzisiejszym meczu. Każdy dał z siebie 100% i pokazał się z bardzo dobrej strony. Jeśli utrzymamy taki poziom świadomości, to praca będzie dla mnie przyjemnością, a zawodnicy sami sobie stworzą świetne warunki do dalszego rozwoju.

– Maciej Szpila.

Pierwszy raz graliśmy w takich warunkach pogodowych, na pewno była to ciekawa lekcja dla naszych zawodników. Również podobało mi się zanagażowanie i podejmowanie dobrych decyzji na boisku. Czekamy na kolejny tydzień.

– Tomasz Gapski.

W najbliższą niedzielę (07.02) drużyna rozegra dwa mecze kontrolne w Gdyni. Przeciwnikami będą Arka Gdynia SI oraz UKS Lider Rychnowy.