Menu Zamknij

GRAŁA AKADEMIA (11-13.12)

Rozpoczynamy nowy tydzień, zatem sprawdźmy z kim podczas minionego weekendu zmierzył się drużyny naszej Akademii.

rocznik 2011 (a. albertowicz, m. ratajczyk)

W sobotę (12 grudnia) uczestniczyliśmy w turnieju „KEEZA Tczew Futsal CUP”. Z racji na dużą liczebność zespołu wystawiliśmy dwie drużyny – „Białą” oraz „Niebieską”. W imprezie wzięło udział osiem zespołów z pomorza i żuław. Turniej rozgrywany był w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”. Z każdej grupy awansowały dwa zespoły do strefy finałowej, gdzie rozgrywki kontynuowano systemem pucharowym. „Biali” pokonali wszystkich rywali w turnieju, a „Niebiescy” odnieśli dwa zwycięstwa w grupie i jeden remis, zatem w finale spotkały się dwie Olimpie, a najlepszy okazał się zespół w białych koszulkach.

Muszę przyznać, że chłopcy rozegrali dobre, na wysokim poziomie spotkania, a najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Michał Czupajło. W przyszły weekend udajemy się na turniej towarzyski do Gdyni, gdzie czeka nas duże wyzwanie. Będziemy grać z zespołami Arki Gdynia, Jedynki Reda oraz Juventusu Warszawa.

– Adam Albertowicz.

Skład „Biali”:
Białoszewski, Wojtaś (4 bramki), Łodygo, Chętnik (2 br.), Łeng (4 br.), Cebula (5 br.), Czupajło (1 br.), Gawałkiewicz (2 br.), Żołędziewski (3 bramki)

Skład „Niebiescy”:
Jussis, Kaliszewski, Saunders, Kawczyński (2 br.), Drobiszewski, Tobolski (1 br.), Perwenis (1 br.), Dąbrowski (3 br.), Zarzębski (1 br.), Kułakowski, Dzikowski


ROCZNIK 2010 (D. ZIEMIAŃCZYK, B. KONARZEWSKI)

SPARING (3x20min): ZKS Olimpia Elbląg 17:0 MKS Gryf Tczew

Sobotę wykorzystaliśmy na rozegranie sparingu z drużyną MKS Gryf Tczew. Na mecz powołaliśmy 20. zawodników i wszystkim daliśmy szansę gry, którą chłopcy dobrze wykorzystali i pokazali się z bardzo dobrej strony. Meczem z drużyną z Tczewa zakończyliśmy cykl sparingów na rok 2020. Sympatyków naszego zespołu zapraszamy na kolejny mecz kontrolny, który rozegramy 9 stycznia na stadionie w Elblągu przy ul. Skrzydlatej 1A z drużyną Escola Pruszcz Gdański.

– Damian Ziemiańczyk.


rocznik 2009 (a. ziółkowski, t. gapski)

SPARING (3x25min): ZKS Olimpia Elbląg 7:3 AP Champions Kwidzyn

Tydzień zakończony meczem sparingowym z kolejnym wymagającym przeciwnikiem. Obejrzeliśmy kilka ładnych akcji z jednej, jak i z drugiej strony. Chłopcom należą się słowa podziękowania za walkę i zaangażowanie. Była to na pewno dobra lekcja dla nas, z której wyciągniemy wnioski na przyszłość.

– Tomasz Gapski.

Skład: Franciszek Kiejdo, Jakub Zieliński, Mateusz Miałdun, Jakub Wawrzykowski, Błażej Bąk, Szymon Urbański, Czesław Żołędziewski, Mateusz Potorski, Mikołaj Burnos, Daniel Młynik, Olivier Sokołowski, Aleksander Stolarski, Marcin Błaszczak, Tymon Woliński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *